منوی سفارشی

ساخت محتوای فضای مجازی

ساخت محتوای فضای مجازی
بازدید: 3404 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: ساخت تیزر موشن گرافیک
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


* عنوان :

* آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

* اطلاعات مورد نیاز تیزر:

* انتخاب نوع دریافت تیزر:

* انتخاب نریشن (گوینده ):

تعداد: اضافه به سبد خرید

ساخت محتوای فضای مجازی

استفاده ی همگانی و اخیر از پیام رسان های اینترنتی همچون تلگرام که همگام با شبکه های اجتماعی طیف وسیعی از مردم را مخاطب خود قرار داده است موجب شده، تا برنامه ریزان و کارشناسان تبلیغاتی استفاده ی موثر از این فضا را به عنوان استراتژی های جدید بازاریابی مطرح کنند. پیام رسان تلگرام که اخیرا در ایران با اقبال عمومی روبرو شده است، موجب گسترش و نفوذ بیشتر شبکه های اجتماعی مبتنی بر موبایل در میان مخاطبان ایرانی گردیده و روزانه هزاران هزار کانال و گروه های کوچک و بزرگ در این پیام رسان ایجاد می شود. اکنون رشد استفاده از ابزارهای جدید به مرحله ای رسیده است که حتی یک فرد عادی نیز می تواند مخاطبان میلیونی داشته باشد.

سال 2016 سال بازاریابی محتوا نامیده شده است. بسیاری بر این باورند که در این سال تبلیغات محتوا محور از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود. از طرف دیگر چندی است که آنلاین ویدئو مارکتینگ جای خود را در میان سایر شاخه های بازاریابی پیدا کرده است ما می دانیم که با دیدن ویدئو بیش از 70 درصد می توان به تعداد مخاطبان افزود از این رو استفاده از ویدئوهای تبلیغاتی می تواند پل ارتباطی قوی بین مخاطبان و صاحبان ویدئو باشد .

پیوند بین تعداد زیادی از رایانه ها از طریق اینترنت، برای کاربران رایانه یا موبایل فضایی را بوجودآورده که رویدادها ، مطالب و حادثه ها با سرعت بیشتری در آن انتقال می یابد که به آن فضای مجازی می گویند یعنی فضای مجازی با استفاده از اینترنت بستری را فراهم آورده تا افراد در آن تبادل داده ها را، با سرعت زیاد داشته باشند. بنابراین در چنین فضای گسترده ای داده های مختلف و گوناگونی نیاز است که به این داده ها محتوای فضای مجازی می گویند.

محتوا در فضای مجازی می تواند یک متن خلاقانه که حاصل یک اندیشه ی نو است یا تصاویر،فیلم ها یا فایل های کاربردی و صوتی در تمامی زمینه های اجتماعی،دینی،فرهنگی، اقتصادی،هنری، آموزشی،سرگرمی و غیره .....باشد.

بنابر این هر شخص یا موسسه با محتوایی که مد نظرش است به کمک نرم افزارهای گوناگون با استفاده از اینترنت می تواند پیام خود را منتقل کند یا اطلاعاتی را درباره ی مورد خاصی به دست آورد ویا بازی کند و سرگرم شود یا داخل آن فضا کسب و کاری راه بیندازد ومنبع درآمدی داشته باشد. 

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 09198506418

 

تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا تیزر سنتر، در ساخت تیزرهای تبلیغاتی خود از گوینده هاای حرفه ای استفاده می نماید. در انتخاب صدای گوینده با شما نظر مشورت خواهد شد.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای در تیزرهای تبلیغاتی آماده، به منظور انتقال بهتر مفاهیم تیزر از موشن گرافیک حرفه ای استفاده می گردد.
فیلم های تبلیغاتی مستند صنعتی و رپرتاژ آگهی
نریشن به زبان لاتین امکان افزودن گفتار متن (نریشن) انگلیسی به تیزرهای تبلیغاتی تیزر سنتر وجود دارد.
نریشن به سایر زبان های دنیا امکان افزودن گفتار متن (نریشن) سایر زبان های دنیا به فیزرهای تبلیغاتی تیزر سنتر وجود دارد.
امکان افزودن زیرنویس به زبان های مختلف امکان افزودن زیرنویس انگلیسی به تیزرهای تبلیغاتی تیزر سنتر وجود دارد.
در
5 ( 5 / 5 )
من معتقدم تیزرها در فضای مجازی موفق ترند

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...