منوی سفارشی

ساخت فیلم صنعتی

ساخت فیلم صنعتی
بازدید: 5341 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: فیلم مستند تبلیغاتی
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


* آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

* عنوان :

* اطلاعات مورد نیاز تیزر:

* اطلاعات مورد نیاز تیزر:

تعداد: اضافه به سبد خرید

ساخت فیلم صنعتی و تبلیغاتی (ساخت فیلم های مستند تبلیغاتی)

یکی از نیاز های اساسی هر شرکت تجاری یا بازرگانی داشتن فیلمی جامع از فعالیت های شرکت است که معرفی کاملی از امکانات، توانمندی ها، مزیت های رقابتی، تحقیق و توسعه، افتخارات کسب شده، ماموریت ها و چشم اندازهای شرکت در قالب یک فیلم تبلیغاتی تاثیر گذار ارائه می نماید. این فیلم تبلیغاتی که معمولا مدت زمانی بین 2 دقیقه تا 12 دقیقه را شامل می شود نقش مهمی در معرفی و شناسایی شرکت به مخاطبان خود، اعم از تامین کنندگان، مصرف کنندگان، نمایندگان و ... دارد. این فیلم ها در ایران با نام های متفاوتی شناخته می شوند اعم از رپرتاژ آگهی، فیلم تبلیغاتی، فیلم مستند صنعتی، فیلم مستند تبلیغاتی، تیزر مستند و ... اما باید دانست که هدف و نوع کارکرد فیلم می تواند مشخص کننده نوع و اسم فیلم باشد. به همین منظور، چنانچه هدف از ساخت فیلم، نمایش تجهیزات صنعتی و خطوط تولید و توانمندی های تولید یک کارخانه یا شرکت باشد، آنگاه آن فیلم یک فیلم مستند صنعتی محسوب می شود.

معمولا اغلب شرکت های بزرگ و کارخانجات پیشرو، ارزش زیادی برای تهیه ی این فیلم ها قائل اند، فیلم هایی که نقش مثبت و موثری در ارائه ی نمای مثبت سازمانی و معرفی وجوه کارآمد شرکت بر عهده دارند.

ویژگی های بسته ی پیشنهادی فیلم های مستند صنعتی عبارت است از:

  1. فیلمبرداری با تجهیزات و عوامل حرفه ای سینمایی
  2. استفاده از گویندگان صد در صد حرفه ای با صدای آشنا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 09198506418

نمونه ای از فیلم های مستند صنعتی

 

 

نمونه ی دیگری از فیلم های مستند صنعتی تولید شده توسط تیم تولید این مجموعه

 

 

بخشی از فیلم مستند تبلیغاتی اکتیو

 

 

 

تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
تجهیزات پیشرفته سینمایی تیزر سنتر، در ساخت فیلم های مستند تبلیغاتی و مستند صنعتی خود از بهترین و جدیدترین تجهیزات پیشرفته ی سینمایی استفاده می نماید.
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا تیزر سنتر، در ساخت فیلم های مستند تبلیغاتی و مستند صنعتی خود از گوینده ها و دوبلور های حرفه ای استفاده می نماید. در انتخاب صدای گوینده با شما نظر مشورت خواهد شد.
جلوه های ویژه ی بصری تیزر سنتر، در ساخت فیلم های مستند تبلیغاتی و مستند صنعتی خود، به منظور اصلاح آلودگی های بصری، شیک نشان دادن محل کارخانه و همچنین بالا بردن تاثیر گذاری تصاویر از متخصصان جلوه های ویژه ی بصری سود برده و اصلاحات کاملی در مرحله ی پس از تولید روی فیلم ها به عمل خواهد آورد.
عوامل حرفه ای سینمایی تیزر سنتر، در ساخت فیلم های مستند تبلیغاتی و مستند صنعتی خود از عوامل حرفه ای سینمایی، اعم از تیم تولید، فیلم بردار و حتی در صورت نیاز بازیگران حرفه ای که نقش کارمندان شما را بازی کنند، استفاده می نماید.
فیلمبرداری هوایی در ساخت فیلم های مستند تبلیغاتی و مستند صنعتی توسط تیزر سنتر و در صورت نیاز، از محل کارخانه یا شرکت شما فیلمبرداری هوایی انجام می پذیرد.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای در این دسته از فیلم های تبلیغاتی، به منظور انتقال بهتر مفاهیم فیلم از موشن گرافیک حرفه ای نیز فراخور نیاز استفاده می گردد.
فیلم های تبلیغاتی مستند صنعتی و رپرتاژ آگهی
نریشن به زبان لاتین امکان افزودن گفتار متن (نریشن) انگلیسی به فیلم های مستند صنعتی و مستند تبلیغاتی تیزر سنتر وجود دارد.
نریشن به سایر زبان های دنیا امکان افزودن گفتار متن (نریشن) سایر زبان های دنیا به فیلم های مستند صنعتی و مستند تبلیغاتی تیزر سنتر وجود دارد.
امکان افزودن زیرنویس به زبان های مختلف امکان افزودن زیرنویس انگلیسی به فیلم های مستند صنعتی و مستند تبلیغاتی تیزر سنتر وجود دارد.
در
5 ( 5 / 5 )
مطالب خوب بود آیا برای ساخت این نوع فیلم ها تجهیزات خاصی نیاز است

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...