منوی سفارشی

ساخت تیزر

ساخت تیزر
بازدید: 3799 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: تیزر تبلیغاتی اصیل
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


* عنوان :

* آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

* اطلاعات مورد نیاز تیزر:

* انتخاب نریشن (گوینده ):

* ایمیل جهت دریافت فایل تیزر:

تعداد: اضافه به سبد خرید
 • ساخت تیزر (تیزر تبلیغاتی اورجینال)

هنوز هم بسیاری از تیزرهای تبلیغاتی فاقد ساختار هنری لازم و در سطحی گسترده تر، عموما فاقد خلاقیت در ارائه ی پیام هستند. علیرغم اهمیت یافتن ویدئوهای تبلیغاتی و گسترش بسترهای انتشار ویدئو از طریق اینترنت، تنها معدودی از شرکت ها و سازمان های پیشرو، بر اهمیت و ضرورتِ داشتن ویدئوها و تیزرهای تبلیغاتی اصیل و خلاقانه وقوف یافته اند و با به کار گیری تیم های متخصص و خلاق، می کوشند با ساخت تیزرهای تبلیغاتی خلاقانه و تاثیرگذار، هزینه های پخش خود را به یک سرمایه گذاری مطمئن و پر بازده تبدیل کنند. در عوض بسیاری از صاحبان مشاغل و بنگاه های اقتصادی، با پرداخت هزینه های هنگفت پخش به آژانس های بزرگ تبلیغاتی، مسئولیت سنگین ساخت تیزرهای تبلیغاتی را به آژانس ها واگذار می کنند و آژانس ها نیز که عموما با این استدلال که هزینه های ساخت تیزر را از شما نمی گیریم، بی کیفیت ترین و دم دستی ترین ایده ها را تبدیل به تیزر کرده و بدون دانش افزایی سفارش دهنده و سعی در نگه داشتن وی در بی خبری اطلاعاتی از آنچه می تواند موجب باروری تبلیغات و تاثیرگذاری تیزرهای تبلیغاتی شود، تیزرهای بی کیفیتی را ارائه و با چرب زبانی و آوردن توجیهات ناصواب، سفارش دهندگان را متقاعد به پخش تیزر می کنند. اما آنکه در این میان بیشترین آسیب را می بیند، البته ابتدا سفارش دهنده است و در مرحله ای بالاتر آژانس که موجبات نا کارآمدی تبلیغات را فراهم آورده است.

تیزر سنتر با بهره گیری از تیمی متخصص در ساخت و اجرای تیزرهای تبلیغاتی، و همچنین استفاده از خلاقیت و ایده پردازی خلاقانه تلاش می نماید تا تیزرهای تبلیغاتی تاثیر گذار متناسب با اهداف کمپین تبلیغاتی شما طراحی نماید. این دسته از تیزرهای تبلیغاتی، از ایده پردازی تا اجرای نهایی منطبق با اهداف برندینگ، مارکتینگ و کمپین های تبلیغاتی شما طراحی و ساخته می شوند.

ویژگی های این گروه از تیزرهای تبلیغاتی عبارتند از:

 1. ساخت به شیوه ی صد در صد واقع گرایانه
 2. ایده پردازی و اتاق فکر چند وجهی
 3. استفاده از عنصر خلاقیت
 4. برخورداری از فیلمنامه و استوری بورد حرفه ای
 5. امکان ارائه ی دمو قبل از ساخت تیزر
 6. استفاده از بازیگران حرفه ای و کاریزماتیک
 7. استفاده از عوامل حرفه ای سینما و تلویزیون
 8. استفاده از لوکیشن ها و دکورهای واقع گرایانه
 9. استفاده از جلوه های ویژه ی رایانه ای
 10. استفاده از برترین تکنیک های فیلمسازی دیجیتال
 11. استفاده از گویندگان حرفه ای با صدای آشنا
 12. در صورت لزوم، ساخت به شیوه ی موزیکال
 13. ساماندهی خلاقانه به پیام تیزر

 

 • برای مشاوره و سفارش تیزر تبلیغاتی با ما تماس بگیرید 09198506418

 

لطفا یک نمونه از تیزرهای تبلیغاتی ، ساخته شده توسط تیزر سنتر را ذیل همین مطلب مشاهده نمایید.

 

 

 

 

 

تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
اتاق فکر و ایده پردازی خلاقانه تیزر سنتر، در ساخت تیزرهای تبلیغاتی اورجینال، جلسات متعدد ایده پردازی خلاق برگزار می نماید.
تجهیزات پیشرفته سینمایی تیزر سنتر، در ساخت تیزرهای تبلیغاتی خود از بهترین و جدیدترین تجهیزات پیشرفته ی سینمایی استفاده می نماید.
بازیگر حرفه ای تیزر سنتر برای ساخت تیزرهای اروجینال واقع گرایانه، از بازیگران حرفه ای سینما و تیزر استفاده می نماید.
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا تیزر سنتر، در ساخت تیزرهای تبلیغاتی از گوینده ها و دوبلور های حرفه ای استفاده می نماید. در انتخاب صدای گوینده با شما نیز مشورت خواهد شد.
جلوه های ویژه ی بصری در ساخت تیزرهای تبلیغاتی اورجینال، تیزر سنتر از برترین تکنیک ها و بهترین متخصصان جلوه های ویژه ی بصری استفاده می نماید، بدیهی است تصاویر زیبا و چشم نواز تاثیر به سزایی در جذابیت تیزر خواهد داشت.
عوامل حرفه ای سینمایی تیزر سنتر، در ساخت فیلم های تبلیغاتی خود از عوامل حرفه ای سینمایی، اعم از تیم تولید، فیلم برداری و ... استفاده می نماید.
موسیقی اورجینال تیزر سنتر در ساخت تیزرهای تبلیغاتی اورجینال، و در صورت نیاز از موسیقی اورجینال استفاده می نماید. این موسیقی توسط برترین آهنگ سازان کشور و اختصاصا برای تیزر شما ساخته می شود.
پک شات حرفه ای پک شات (نمایش محصول در انتهای تیزر) نقش بسزایی در ماندگاری برند و محصول شما در ذهن مخاطب دارد. تیزر سنتر می کوشد پک شات نهایی خلاقانه ترین ایده ها را به همراه داشته باشد.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای در ساخت این گروه از تیزرهای تبلیغاتی، به منظور انتقال بهتر مفاهیم فیلم، فراخور نیاز از موشن گرافیک حرفه ای نیز استفاده می گردد.
در
5 ( 5 / 5 )
سلام خیلی خوب بود من اطلاعات مفیدی برداشت کردم
در
5 ( 5 / 5 )
تا حالا چند تا از تیزرهای تیزر سنتر از تلویزیون پخش شده؟

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...