منوی سفارشی

ساخت تبلیغ تجاری

ساخت تبلیغ تجاری
بازدید: 3698 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: ساخت تیزر تبلیغاتی
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


عنوان :

آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

اطلاعات مورد نیاز تیزر:

اطلاعات مورد نیاز تیزر:

انتخاب نریشن (گوینده ):

ایمیل جهت دریافت فایل تیزر:

تعداد: اضافه به سبد خرید

ساخت تبلیغات تجاری :

در حال حاظر شبکه های ماهواره ای و اینترنت و رایانه ها مرز ها را درنوردیده و فاصله ی بین مردم در نقاط مختلف کره ی زمین را از بین برده اند و قابلیت دسترسی و سرعت بالایی را در نقل و انتقال اطلاعات به وجود آورده اند، هنر- صنعت تبلیغات نیز از این فرصت به نحو احسن استفاده کرده و با صرف میلیون ها دلار در سراسر جهان ، در راستای اهداف کسب و کارها و برندها قدم های اساسی بر می دارد

این اهداف عبارتند از دادن اطلاعات در مورد یک محصول یا کالا و خدمت و کسب و کار به مخاطب هدف و یادآوری آن برای مخاطب هدف و متقاعد کردن وی با استفاده از المان های خاص و جذاب .

ساخت تبلیغات تجاری ابتداء با متنی شروع می شود که توانایی جذب هر چه بیشتر مشتری و افزایش فروش را داشته باشد یعنی روی یک مزیت و برتری کالا یا خدمت متمرکز می شود تا مشتری را نسبت به خرید محصول ترغیب کند از این رو متخصصین یک شرکت تبلیغاتی می بایست شناخت کامل و کافی نسبت به بازار داشته باشند و نوع مشتریان آن محصول یا خدمت را بشناسند تا بتوانند با ساخت یک تبلیغ تجاری مفید ، ذهن مخاطب را تسخیر کنند ، یک تیزر تبلیغاتی تجاری باید بتواند با نشان دادن داده ها ،ایده ها و انگاره ها ارتباطی مناسب و تاثیر گذار بر روی عواطف و افکار فردی یا گروهی مخاطبین بگذارد ، پس در این تکاپوی اقتصادی و مبادلات و معاملات تجاری یک تیزر تبلیغات تجاری موفق با استفاده از المان های صوتی و بصری جذاب و خلاقانه باعث سود دهی واحد های تولیدی یا شرکت های تجاری می گردد .

ساخت یک تبلیغ تجاری ویدئویی به صورت موشن گرافیک ، انیمیشن ، رئال و غیره امکان پذیر می باشد ولی همه ی آن ها باید بر اساس تناسب و ارتباط ، شفافیت در معرفی ، نشاندادن حسن نیت تولید کننده ، افزایش اطلاعات مخاطب ، داشتن جذابیت کافی ، پر محتوا و ارزشمند بودن و شتاب دادن به رشد فردی و اجتماعی باشند .

پس تبلیغات ابزاری مهم در دنیای پر رقابت تجارت و بازاریابی می باشد که ساخت نوع تجاری آن و پخش آن از تلویزیون و فضای مجازی بر میزان مصرف مخاطبان از آن کالا یا خدمت تاثیر زیادی میگذارد ، لذا یک تبلیغات تجاری خوب و جذاب باعث برقراری ارتباط بین تولید کننده و مخاطب میگردد و با وجود معرفی یک کالا یا خدمت ارزان تر و با کیفیت برای مشتری و رساندن سود بیشتر به تولید کننده باعث تغییر در دانش و نگرش و رفتار مخاطب نیز می گردد .     

 

 

 

 

 

تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا با انتخاب تیزر سنتر شما امکان انتخاب گویندگان خوش صدا را از میان گویندگان حرفه ای تلویزیون و دوبلورهای معروف با قیمت های بسیار مناسب خواهید داشت.
پک شات حرفه ای پک شات (نمایش محصول در انتهای تیزر) نقش بسزایی در ماندگاری برند و محصول شما در ذهن مخاطب دارد. تیزر سنتر می کوشد پک شات نهایی خلاقانه ترین ایده ها را به همراه داشته باشد.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای در ساخت تبلیغ های تجاری از برترین تکنیک های روز موشن گرافیک استفاده می وشد.
هیچ نظری برای این کالا وجود ندارد.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...