منوی سفارشی

ساخت کلیپ تبلیغاتی

ساخت کلیپ تبلیغاتی
بازدید: 1257 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: ساخت کلیپ تبلیغاتی
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


عنوان :

آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

اطلاعات مورد نیاز تیزر:

اطلاعات مورد نیاز تیزر:

انتخاب نریشن (گوینده ):

ایمیل جهت دریافت فایل تیزر:

تعداد: اضافه به سبد خرید

ساخت کلیپ تبلیغاتی

حتماً شما نیز مانند بسیاری مدیران دیگر که با استفاده از امکانات بی نظیر فضای مجازی قصد توسعه کسب و کار خود را دارند تمایل دارید با ساخت یک کلیپ تبلیغاتی از این امکان بی نظیر استفاده نموده و مخاطبان و مشتریان بالقوه خود را نسبت به برند یا محصول خویش آگاه نمایید، در واقع باید گفت ساخت کلیپ تبلیغاتی می تواند گامی بسیار موثر در راستای یک مارکتینگ و برندینگ چریکی و صرفه جویانه در راستای اهداف یک برند محلی و یا حتی یک برند بزرگ باشد همانطور که بسیاری از برندهای بزرگ با درک امکانات و ظرفیت های بی نظیر فضای مجازی می کوشند تا با یک نگاه متفاوت تر نسبت به تیزر های رسمی، کلیپ و یا تیزری متناسب با ویژگی‌های این فضا تهیه نموده و با انتشار آن در فضای مجازی و استفاده از ظرفیت‌های بی‌نظیر آن که مبتنی بر علایق کاربران است، سوار بر این موج شده و برند یا محصول خود را به بهترین شکل ممکن معرفی نمایند که برای مثال می توان به تبلیغات پنیر ویلی اشاره نمود

دسته دیگر از این کلیپ های تبلیغاتی، آن دسته ای است که می کوشند مزیت‌های یک محصول را به صورت کاملاً صادقانه و با ذکر مزیت های علمی در اختیار کاربران خویش قرار دهند، این دسته از تیزر ها و کلیپ های تبلیغاتی به جای اینکه مستقیما به تبلیغ کالا یا خدمات بپردازند می کوشند با اتکا به یک نیاز، ضعف، یا با تکیه بر یک مزیت یا حقیقت علمی به شکلی درستکارانه، و صادقانه مزیت های محصول خود را برای مخاطب تشریح نمایند. کلیپهای تیزر سنتر برای بسیاری از محصولات از جمله مرغ بدون آنتی بیوتیک زیرک و برند کیوت اسکین بخشی از تلاش های ما برای تحقق اهداف مشتریانمان می باشد.

آنچه مهم است این است که کلیپ های تبلیغاتی می بایست با توجه به حقایق و اصول تبلیغات در فضای مجازی ساخته شوند تا بتوانند در راستای اهداف برند یا فروش محصول عمل نمایند.

شما نیز می توانید با سفارش یک کلیپ تبلیغاتی و انتشار آن در فضای مجازی فروش خود را افزایش دهید.

 

 

 
 

 

تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا با انتخاب تیزر سنتر شما امکان انتخاب گویندگان خوش صدا را از میان گویندگان حرفه ای تلویزیون و دوبلورهای معروف با قیمت های بسیار مناسب خواهید داشت.
پک شات حرفه ای پک شات (نمایش محصول در انتهای تیزر) نقش بسزایی در ماندگاری برند و محصول شما در ذهن مخاطب دارد. تیزر سنتر می کوشد پک شات نهایی خلاقانه ترین ایده ها را به همراه داشته باشد.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای در ساخت کلیپ های تبلیغاتی از برترین تکنیک های روز موشن گرافیک استفاده می وشد.
در
5 ( 5 / 5 )
توضیحات وکلیپ ها بسیار خوب و مفید بود

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...