منوی سفارشی

ساخت تیزر تلویزیونی معرفی محصول

ساخت تیزر تلویزیونی معرفی محصول
بازدید: 2693 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: تیزر تلویزیونی معرفی محصول
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

عنوان :

اطلاعات مورد نیاز تیزر:

انتخاب نریشن (گوینده ):

ایمیل جهت دریافت فایل تیزر:

تعداد: اضافه به سبد خرید

ساخت تیزر تلویزیونی معرفی محصول

ساخت تبلیغات تلویزیونی در قالب تیزری موثر و کارآمد که بتواند به خوبی ویژگی های محصول را برای مخاطب قابل فهم نماید، تاثیر ویژه ای بر فروش محصول دارد، چه بسا بتوان با یک تیزر خوب، محصولی ناشناس را به شکل گسترده ای فروخت،

تیزر حاضر که برای معرفی یک محصول کاربردی توسط متخصصین تیزر سنتر ساخته شده است، این ویژگی اساسی را دارد که بعد از پخش تیزر از تلویزیون و شبکه های اجتماعی، سیل عظیمی از نیاز را در مخاطبان و مشتریان ایجاد نمود.

در اینجا سوالی مطرح می شود که بهتر است با کمی تامل و تعمق و با توجه به اهداف کمپین تبلیغاتی و بازاریابی به آن توجه شود

سوال این است کدام تیزر بهتر است؟

تیزری که خوش ساخت بوده و با آرایش امکانات زیاد نمایه مثبت و یا باشکوهی از ما ارائه نماید؟ و یا تیزری که بتواند به فروش محصول کمک کند؟

آنچه ناگفته پیداست این است که غالب سفارش دهنده ها می خواهند تیزر تبلیغاتی داشته باشند که بتواند به فروش محصول ایشان کمک کنند اما غالباً سازندگان تیزر و تبلیغات هم تمایل دارند تیزرهایی بسازند که کار آنها بیشتر و بهتر دیده شود رسیدن به یک توافق مشترک غالباً با مقداری سختی همراه است خصوصاً اینکه تیزرهای بیگ پروداکشن هزینه‌های بیشتری راه و بالنتیجه سود نسبتاً بیشتری خواهند داشت اما اینکه آیا این تیزرها لزوماً در فروش محصولات و ارتقاء برند موثر خواهند بود یا نه در پرده ای از ابهام است؟

بهتر است رویکرد یا راهبردی انتخاب شود که بر اساس آن هر دو مقصود حاصل آیند هر چند که به اعتقاد تیم ما تیزری بهتر است که بتواند به فروش محصول و اهداف از پیش تعیین شده کمپین تبلیغاتی کمک کند هرچند این تیزر یک تیزر ساده اما موثر و کارآمد باشد اینجاست که نباید گول سادگی را خورد و تصور کنیم هر چیز ساده می تواند در فروش ما تاثیر بگذارد منظور ما سادگی ای است که از ورای یک پیچیدگی سنجیده و عمیق سر بر می آورد

 جهت مشاوره و اطلاع از سایر مباحث مرتبط با ساخت تیزر تبلیغاتی دلخواه خود، با شماره 09198506418 تماس حاصل نمایید.

 

 

تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا با انتخاب تیزر سنتر شما امکان انتخاب گویندگان خوش صدا را از میان گویندگان حرفه ای تلویزیون و دوبلورهای معروف با قیمت های بسیار مناسب خواهید داشت.
پک شات حرفه ای پک شات (نمایش محصول در انتهای تیزر) نقش بسزایی در ماندگاری برند و محصول شما در ذهن مخاطب دارد. تیزر سنتر می کوشد پک شات نهایی بهترین شکل نمایش محصول و برند باشد تا در ذهن بیننده به خوبی نقش بندد.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای تیزر سنتر برای نمایش محصولات از تکنیک های متنوع دوبعدی و سه بعدی استفاده می کند.
در
5 ( 5 / 5 )
سلام توضیحات مبسوط و کاملی بود از دقت نظرتان متشکرم

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...