منوی سفارشی

ساخت ویدئوی معرفی محصول

ساخت ویدئوی معرفی محصول
بازدید: 4324 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: تیزر تبلیغاتی تلفیقی سه بعدی
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

عنوان :

اطلاعات مورد نیاز تیزر:

انتخاب نریشن (گوینده ):

ایمیل جهت دریافت فایل تیزر:

تعداد: اضافه به سبد خرید

ساخت ویدئوی معرفی محصولات تکنولوژیکی

در اینکه گرافیک به عنوان یکی از هنرهای پر کاربرد نقش وسیعی در زندگی ما پیدا کرده است شکی نیست. و هر روزه شاهد تغییرات اساسی در چهره ی همه ی وسایل و ابزاری هستیم که با آن کار می کنیم. یک نمونه مثال زدنی از آن فضای مجازی و حوزه ی مربوط به اپلیکیشن های تلفن همراه است که با شتابی دو چندان به سمت گرافیکی شدن پیش می رود. ساخت تیزرهای تبلیغاتی نیز از این قاعده مستثنی نیست پیوند گرافیک و سینما که قبل تر خود را در برخی از گرافیک ناول ها نمایان ساخته بود اکنون به شکل های متمایز تری نیز رسیده است که موشن گرافیک های متنوع امروزی از این پیوند بسیار نزدیک خبر می دهند و هر روز فرم های تازه تری از پیوند گرافیک و سینما رخ نمایی می کند. البته در این میان نباید نقش بی بدیل نرم افزارهای رایانه ای و تلفیق های مرهون استفاده از منابع گوناگون و دسترسی به بانک وسیعی ازمنابع اولیه ی تصویری را  نا دیده انگاشت . همانطور که ظهور سینمای دیجیتال نوید این روزها را می داد به نظر می رسد باید منتظر ترکیب های تازه تری از تلفیق گرافیک و سینما در ساخت تیزر و فیلم های تبلیغاتی باشیم. استفاده از این منابع ناهمگون اما خلاقانه ما را قادر ساخته است تا برخورداری از دانش نرم افزاری و بینش هنری راه های تازه تری را برای ساخت تیزرهای شما جستجو کنیم ما می کوشیم مسیرهای نو تری از ارائه ی یک پیام تبلیغاتی را در قالب ترکیب بندی های نوین بصری در تولید تیزرهای تبلیغاتی بیابیم که نمونه ی حاضر بخشی از راهی است که در این جهت می پیماییم. 

شما می توانید جهت مشاوره و اطلاع از سایر مباحث مرتبط با ساخت تیزر تبلیغاتی دلخواه خود، با شماره 09198506418 تماس حاصل نمایید.

 

  • مشخصات تیزر تبلیغاتی
  • عنوان : تیزر تبلیغاتی دسک بیت
  • نوع سفارش: ویدئوی معرفی محصول
  • تکنیک ساخت: موشن گرافیک سه بعدی
  • سفارش دهنده: دسک بیت
  • ساخته شده در تیزر سنتر

 

 

تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا با انتخاب تیزر سنتر شما امکان انتخاب گویندگان خوش صدا را از میان گویندگان حرفه ای تلویزیون و دوبلورهای معروف با قیمت های بسیار مناسب خواهید داشت.
پک شات حرفه ای پک شات (نمایش محصول در انتهای تیزر) نقش بسزایی در ماندگاری برند و محصول شما در ذهن مخاطب دارد. تیزر سنتر می کوشد پک شات نهایی خلاقانه ترین ایده ها را به همراه داشته باشد.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای تیزر سنتر در ساخت تیزرهای تبلیغاتی معرفی محصولات و خدمات، به منظور انتقال بهتر مفاهیم فیلم، از تکنیک های متفاوت دو بعدی و سه بعدی موشن گرافیک استفاده می نماید.
هیچ نظری برای این کالا وجود ندارد.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...