منوی سفارشی

ساخت تیزر اینستاگرام

ساخت تیزر اینستاگرام
بازدید: 3498 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


عنوان :

آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

اطلاعات مورد نیاز تیزر:

اطلاعات مورد نیاز تیزر:

انتخاب نریشن (گوینده ):

ایمیل جهت دریافت فایل تیزر:

تعداد: اضافه به سبد خرید
  • ساخت تیزر برای اینستاگرام  

در فضاهای نو تبلیغاتی که با رشد و فراگیر شدن رسانه های اجتماعی تحقق پیدا کرده اند، شکل و نوع جدیدی از ارتباط میان صاحبان کالا یا خدمات با مخاطبان برقرا شده است.

ارتباط صاحبان کالا و خدمات با مشتریان در روش های تبلیغاتی قدیمی به صورت رابطه یک سویه انجام می پذیرفت که در توضیح این نکته می توان گفت که رابطه یک سویه مانند تمرین و آماده شدن برای اجرای یک کنسرت موسیقی است و مصرف‌کننده در آن تنها نقش شنونده را دارد.

اما در این فضاهای نو تبلیغاتی رابطه ی دوسویه ای شکل گرفته است که هیچ شباهتی به یک کنسرت کلاسیک ندارد و به این دلیل، که مردم حق انتخاب و سفارش آهنگ مورد علاقه خود را دارند و حتی اجازه دارند به صحنه اجرا بروند.

دو طرف گیرنده و فرستنده از چهارچوب سنت پا را فراتر می‌گذارند و مصرف‌کننده به صورت فعال در این ارتباط شرکت دارد. ارتباط دوسویه در هر تبلیغ اگر نتواند مصرف کننده را به شرکت در آن وا دارد، کارش را ناتمام رها کرده است.

تبلیغات در فضاهایی همچون اینستاگرام این امکان را برای صاحبان کالا یا خدمات فراهم کرده است تا پیام خود را با استفاده از رابطه دو سوریه به مشتریان و مخاطبان ارایه دهند و این شکل از تبلیغات نوین در اغلب موارد منجر به ارائه راهکارهای جدیدی از سوی مخاطبان و مصرف کنندگان به صاحبان کالا یا خدمات می شود که آنان را در پیشبرد اهداف خود برای جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان یاری می کند و می تواند به آنها راهکارهایی بی نظیر در ارائه خدمات و آگاهی از کالاهای مورد نیاز مشتریان بدهد.

در این زمینه ویدئو مارکتینگ یکی از انتخاب های موثر و چشمگیر برای استفاده از فضای این رابطه ی دوسویه است، چرا که ویدئو نه تنها می تواند کالا یا خدمات شما را به مشتریان ارائه کند بلکه ایده های جدید را هم به آنان منتقل می کند و این نشان از موفقیت صاحبان برند یا کالا در استفاده از فضاهای بکر موجود است.

برای مشاوره و سفارش با شماره 09198506418 تماس بگیرید.

ویدئو:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • مشخصات تیزر تبلیغاتی
  • عنوان : تیزر تبلیغاتی اینستایاب
  • نوع سفارش: ویدئوی معرفی  ربات اینستا
  • تکنیک ساخت: موشن گرافیک دوبعدی
  • سفارش دهنده: اینستایاب
  • ساخته شده در تیزر سنتر
تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا با انتخاب تیزر سنتر شما امکان انتخاب گویندگان خوش صدا را از میان گویندگان حرفه ای تلویزیون و دوبلورهای معروف با قیمت های بسیار مناسب خواهید داشت.
پک شات حرفه ای پک شات (نمایش محصول در انتهای تیزر) نقش بسزایی در ماندگاری برند و محصول شما در ذهن مخاطب دارد. تیزر سنتر می کوشد پک شات نهایی خلاقانه ترین ایده ها را به همراه داشته باشد.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای در ساخت این گروه از تیزرهای تبلیغاتی، به منظور انتقال بهتر مفاهیم فیلم، از تکنیک موشن گرافیک حرفه ای استفاده می گردد.
در
5 ( 5 / 5 )
سلام من متوجه شدم در این تیزرها ارتباط بین فرستنده و گیرنده بهتر برقرار میشود

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...