منوی سفارشی

ساخت موشن گرافیک فانتزی

ساخت موشن گرافیک فانتزی
بازدید: 2535 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


عنوان :

آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

اطلاعات مورد نیاز تیزر:

اطلاعات مورد نیاز تیزر:

انتخاب نریشن (گوینده ):

ایمیل جهت دریافت فایل تیزر:

تعداد: اضافه به سبد خرید
  • ساخت موشن گرافیک فانتزی  

واکنش های حرکتی ما نسبت به دنیای اطراف برمبنای شناخت ذهنی از کارکردی است که دارند. ولی واکنش به هر پدیده ی نو را پس از دیدن و شناسایی داده های آن با برداشتی که به موضوع وابسته است، نشان می دهیمگرافیک متحرک یا همان موشن گرافیک که امروزه به یاری نرم افزارهای توانمند رایانه ای راهی بس خلاقانه را در پیش گرفته است هرچه بیشتر توانایی خود را در ارائه ی ایده های مفهومی و مطالب انتزاعی نشان می دهد. موشن گرافیک هرچند از خیال پردازی های داستان پردازانه دنیای انیمیشن به دور است اما با تقلید روش های مرسوم هنری در انیمیشن و با به جود آوردن ترکیبی نو و حتی جذاب تر از انیمیشن مسیری روشن در طراحی ایده های مختلف در قالب خود را ارائه کرده است. موشن گرافیک به دنبال استفاده از دستاوردهای کاربردی انیمیشن راهی تبلیغات و خصوصا فیلم های تبلیغاتی کوتاه شد و اکنون در حال خلق گستره ی جدیدی از توانمندی ها است موشن گرافیک به دلیل ارتباط و استوار شدن بر دستاوردهای هنر گرافیک توانایی های ویژه ای به عنوان اثری دارد که خیال آفرینی بصری بر ما یافته است

امروزه استفاده از قالب های نو در تبلیغات و خصوصا استفاده از قالب موشن گرافیک برای بیان خدمات و محصولات جایگاه ویژه ای را در میان مخاطبان پیدا کرده است. تیزر های موشن گرافیک به خوبی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کرده و با بیانی مناسب، نقش بسیار مهمی در انتقال مفاهیم تبلیغاتی ایفا می کنند. این تکنیک علاوه بر جذابیت و اثر گذاری بیشتر در مقایسه با تکنیک های دیگر از قیمت مناسب تری برخوردار است و می توان گفت که تیزرهای موشن گرافیک به نسبت سایر تیزرها ارزان ترند.

تیزر سنتر به عنوان یکی از اولین مجموعه هایی که به شکل جدی اقدام به معرفی موشن گرافیک تبلیغاتی در ایران نموده است. در تلاش است تا با کاووش عرصه های تازه در حوزه موشن گرافیک شما را  خیلی سریع به اهداف تبلیغاتی خود نزدیک نماید ، ما برای ساخت یک موشن گرافیک خلاقانه راه های بیشماری را می پیماییم . از ایده پردازی خلاقانه گرفته تا اتودهای تصویری بسیار و به کارگیری آرایه های هنری
 

برای مشاوره و سفارش موشن گرافیک با شماره 09198506418 تماس بگیرید

 

 

  • مشخصات تیزر تبلیغاتی
  • عنوان : تیزر موشن گرافیک ای ان 45
  • نوع سفارش: تیزر موشن گرافیک فانتزی
  • تکنیک ساخت: موشن گرافیک
  • سفارش دهنده: وب سایت آموزشی ای ان 45
  • ساخته شده در تیزر سنتر
تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا با انتخاب تیزر سنتر شما امکان انتخاب گویندگان خوش صدا را از میان گویندگان حرفه ای تلویزیون و دوبلورهای معروف با قیمت های بسیار مناسب خواهید داشت.
پک شات حرفه ای پک شات (نمایش محصول در انتهای تیزر) نقش بسزایی در ماندگاری برند و محصول شما در ذهن مخاطب دارد. تیزر سنتر می کوشد پک شات نهایی خلاقانه ترین ایده ها را به همراه داشته باشد.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای در ساخت این گروه از تیزرهای تبلیغاتی، به منظور انتقال بهتر مفاهیم فیلم، از تکنیک موشن گرافیک حرفه ای استفاده می گردد.
در
5 ( 5 / 5 )
فانتزی بودن برای بیننده جذابیت بیشتری دارد و تاثیر گذاری آن بیشتر است

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...