منوی سفارشی

ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی

ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی
بازدید: 1734 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: موشن گرافیک تبلیغاتی
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


* عنوان :

* آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

* اطلاعات مورد نیاز تیزر:

* اطلاعات مورد نیاز تیزر:

* انتخاب نریشن (گوینده ):

* ایمیل جهت دریافت فایل تیزر:

تعداد: اضافه به سبد خرید

ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی

زمانی تبلیغات سنتی در هر برنامه ی درازمدت تبلیغاتی نقش اصلی را داشت و هر روش دیگر تبلیغاتی مانند تزیین روی کیک بود. امروزه تبلیغات متفاوت (غیرسنتی) به کیک تبدیل شده و توانایی جلب توجه مردم به سوی خود را در هنگام اجرای برنامه دارد، در حالی تبلیغات سنتی را در نقش زیردست به نمایش می گذارد. به زبان دیگر باید گفت مسیر تکاملی تبلیغات متفاوت به هیچ وجه باعث مرگ تبلیغات سنتی نشده، بلکه نقش پدرسالارانه ی آن را در نمای کلی کار دگرگون کرده است. ویدئوهای تبلیغاتی موشن گرافیک که با ظهور اینترنت و شبکه های اجتماعی به ابزار کارآمد تبلیغاتی تبدیل شده اند. می توانند شما را هرچه سریعتر به اهداف تبلیغاتی خود نزدیک کنند. آنچه در نظر بیشتر تبلیغ کنندگان برای رسیدن به هدفی که دنبال می‌کنند مانع از اجرای تبلیغات متفاوت می شود، دانش ناچیز از داده های پژوهشی و ندانستن رموز تحت تأثیر قرار دادن مشتری است.

امروزه شبکه ها اجتماعی بیش از هر کانال تلویزیونی، روزنامه و مجله به شما آماری از مخاطبان خود را اعلام می‌کنند. اگر آگهی شما منتشر شود باید بدانید که به طور دقیق چند نفر را وادار به دیدن آن کرده اید. استفاده از فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی با تهیه ویدئوهای جذاب، امری بسیار هوشمندانه در استفاده از فضاهای تبلیغاتی جهت ارائه محصولات و خدمات می باشد.

موشن گرافیک یا همان گرافیک متحرک که با متحرک سازی ترکیب بندیهای بدیع گرافیکی و بهره گیری از دانش متحرک سازی سینمایی و برخی از شگردهای هنر انیمیشن حیات خود را آغاز نمود. اکنون در حال کسب اعتبار به عنوان بیانی جامع از مفاهیم انتزاعی و ایده های ذهنی است. موشن گرافیک می رود تا صنعت تبلیغات را به افق های وسیع تری رهنمون شود . ما در تیزر سنتر همانطور که پیش از این نیز چنین کرده ایم. می کوشیم پیام های تبلیغاتی شما را به بهترین شکل و با زیباترین بیان گرافیکی همراه کرده و به مخاطبان عرضه نماییم. 

 

 

برای مشاوره و سفارش ساخت موشن گرافیک با ما تماس بگیرید 09198506418


 

  • مشخصات تیزر تبلیغاتی
  • عنوان : فروشگاه رز
  • نوع سفارش: تیزر موشن گرافیک تبلیغاتی
  • تکنیک ساخت: موشن گرافیک دو بعدی
  • سفارش دهنده: فروشگاه رز
  • ساخته شده در تیزر سنتر

 

تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا تیزر سنتر، در ساخت تیزرهای تبلیغاتی از گوینده ها و دوبلور های حرفه ای استفاده می نماید. در انتخاب صدای گوینده با شما نیز مشورت خواهد شد.
پک شات حرفه ای پک شات (نمایش محصول در انتهای تیزر) نقش بسزایی در ماندگاری برند و محصول شما در ذهن مخاطب دارد. تیزر سنتر می کوشد پک شات نهایی خلاقانه ترین ایده ها را به همراه داشته باشد.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای در ساخت این گروه از تیزرهای تبلیغاتی، به منظور انتقال بهتر مفاهیم فیلم، از تکنیک موشن گرافیک حرفه ای استفاده می گردد.
در
5 ( 5 / 5 )
در موشن گرافیک توانایی خیال پردازی خیلی موثراست با تشکر

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...