منوی سفارشی

تولید فیلم رپرتاژ آگهی

تولید فیلم رپرتاژ آگهی
بازدید: 5569 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: فیلم رپرتاژ آگهی
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


* عنوان :

* آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

* اطلاعات مورد نیاز تیزر:

* اطلاعات مورد نیاز تیزر:

* انتخاب نریشن (گوینده ):

تعداد: اضافه به سبد خرید

ساخت فیلم رپرتاژ آگهی

فیلم رپرتاژ آگهی شیوه ای از تبلیغات است، که مناسب برای شرکت ها، موسسات و کارخانه هایی است که کار خود را تازه شروع کرده اند و قصد دارند یک محصول جدید یا خدمات جدیدی را به مخاطبان ارائه کنند.

 سازندگان فیلم های رپرتاژآگهی با فکر و ایده های خلاقانه و نمایش تصاویر بصری جالب، سعی می کنند که پیام سفارش دهنده را به ‌گونه‌ای به مخاطب انتقال دهند که مخاطب، متوجه تبلیغاتی بودن آن نشود.

رپورتاژ آگهی به دلیل جذاب بودن و قابل اعتماد بودن، روشی کاملاً عالی برای تبلیغ است. در فیلم های رپرتاژ، خلاقانه درباره ی موسسه، شرکت یا کارخانه توضیحاتی داده می شود که هدف از این توضیحات معرفی شرکت، موسسه یا کارخانه نیست بلکه هدف اصلی، معرفی محصول جدید یا کسب و کار جدید آن موسسه، شرکت یا کارخانه برای مخاطبان هدف می باشد.

 

این گروه از فیلم های تبلیغاتی، فیلم های معرفی شرکت یا کارخانه ی شماست که فراخور نیاز شما می تواند از 2 تا 15 دقیقه متغیر باشد.

زمان مناسب برای فیلم های رپرتاژ آگهی 2 دقیقه می باشد که بنا به درخواست سفارش دهنده این زمان می تواند تغییر کند .

ویژگی های بسته ی پیشنهادی فیلم رپرتاژ آگهی عبارت است از:

فیلمبرداری با تجهیزات و عوامل حرفه ای سینمایی

استفاده از گویندگان صد در صد حرفه ای با صدای آشنا
 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 09198506418

 

تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
تجهیزات پیشرفته سینمایی تیزر سنتر، در ساخت فیلم های رپرتاژ آگهی و مستند تبلیغاتی خود از بهترین و جدیدترین تجهیزات پیشرفته ی سینمایی استفاده می نماید.
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا تیزر سنتر، در تولید فیلم رپرتاژ آگهی و مستند صنعتی خود از گوینده ها و دوبلور های حرفه ای استفاده می نماید. در انتخاب صدای گوینده با شما نظر مشورت خواهد شد.
جلوه های ویژه ی بصری تیزر سنتر، در تولید فیلم رپرتاژ آکهی و مستند صنعتی خود، به منظور اصلاح آلودگی های بصری، شیک نشان دادن محل کارخانه و همچنین بالا بردن تاثیر گذاری تصاویر از متخصصان جلوه های ویژه ی بصری سود برده و اصلاحات کاملی در مرحله ی پس از تولید روی فیلم ها به عمل خواهد آورد.
عوامل حرفه ای سینمایی تیزر سنتر، در تولید فیلم رپرتاژ آگهی خود از عوامل حرفه ای سینمایی، اعم از تیم تولید، فیلم بردار و حتی در صورت نیاز بازیگران حرفه ای که نقش کارمندان شما را بازی کنند، استفاده می نماید.
فیلمبرداری هوایی در ساخت فیلم رپرتاژ آگهی توسط تیزر سنتر و در صورت نیاز، از محل کارخانه یا شرکت شما فیلمبرداری هوایی انجام می پذیرد.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای در این دسته از فیلم های تبلیغاتی، به منظور انتقال بهتر مفاهیم فیلم از موشن گرافیک حرفه ای نیز فراخور نیاز استفاده می گردد.
فیلم های تبلیغاتی مستند صنعتی و رپرتاژ آگهی
نریشن به زبان لاتین امکان افزودن گفتار متن (نریشن) انگلیسی به فیلم های رپرتاژ آگهی تیزر سنتر وجود دارد.
نریشن به سایر زبان های دنیا امکان افزودن گفتار متن (نریشن) سایر زبان های دنیا به فیلم های رپرتاژ آگهی و مستند تبلیغاتی تیزر سنتر وجود دارد.
امکان افزودن زیرنویس به زبان های مختلف امکان افزودن زیرنویس انگلیسی به فیلم هایرپرتاژ آگهی تبلیغاتی تیزر سنتر وجود دارد.
در
5 ( 5 / 5 )
من بامشاهده سایت دید بازتری نسبت به منظور و مفهوم این نوع تیزر پیدا کردم
در
5 ( 5 / 5 )
من با دیدن تیزر وخواندن متن تاحدودی بااین نوع تیزر آشنا شدم

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...