منوی سفارشی

ساخت فیلم تبلیغاتی مدرن

ساخت فیلم تبلیغاتی مدرن
بازدید: 3858 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: ساخت فیلم تبلیغاتی
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


* آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

* عنوان :

* اطلاعات مورد نیاز تیزر:

* اطلاعات مورد نیاز تیزر:

تعداد: اضافه به سبد خرید

ساخت فیلم تبلیغاتی مدرن، با تکنیک فیلمسازی تلفیقی (استفاده از نماهای ساخته شده توسط رایانه)

 

به دنیای ساخت فیلم های تبلیغاتی مدرن و حرفه ای خوش آمدید.

معرفی تکنیک فیلمسازی تلفیقی (فیلمسازی مدرن تبلیغاتی)

تکنیک فیلمسازی تلفیقی که بعد از فراگیری و گسترش سینمای دیجیتال خیلی سریع وارد حوزه ی تبلیغات گردید. یکی از برترین روش های خلق تصاویر متحرک ویدئویی به وسیله ی رایانه است. این تصاویر خلق شده توسط نرم افزارهای پیشرفته ی رایانه ای (computer generated image) نقشی اساسی در زیبایی شناسی فتوگرافیک تصویر بر عهده دارند. تصاویر این فیلم ها دیگر محصول دوربین های واقعی نیست بلکه از دوربین نرم افزارها متولد می شوند. هرچند ممکن است در تولید این تصاویر، از فیلم های خام گرفته شده توسط یک دوربین حرفه ای نیز استفاده شود. اما، فعالیت اصلی در این گونه تصاویر در مرحله ی پست پرداکشن (پس از تولید) حادث می شود و آنجاست که بسیاری از کیفیات نما تغییر کرده و نمای نهایی، در واقع متولد ذهن خلاق طراحان و تکنیسین هایی است که سالهای سال از عمر خود را صرفه آموزش و تجربه اندوزی در این حرفه نموده اند. این تکنیک از فیلم سازی با مت پینتینگ و جلوه های ویژه ی رایانه ای پیوندی ناگسستنی دارد و هر فریم از تصویر ممکن است از بیشمار لایه ی مختلف تشکیل شده باشد. از این رو تصاویر ساخته شده در این تکنیک، یکی از بی نظیر ترین و تاثیرگذارترین تصاویر در فیلمسازی تبلیغاتی به شمار می رود.  

 

نمونه ای از یک تصویر ایجاد شده توسط رایانه (نرم افزارهای رایانه ای)

تصاویر ساخته شده توسط رایانه

برای مثال این تصویر زیبا و خاطره انگیز، نه یک عکس یا نقاشی، بلکه محصول نرم افزار Blender یکی از نرم افزارهای فیلمسازی دیجیتال است.

از این رو این دسته از فیلم های تبلیغاتی را که می توان، موثرترین و حرفه ای ترین فیلم های تبلیغاتی نامید با یکی از به روز ترین و پیشرفته ترین تکنیک های روز فیلمسازی در دنیا ساخته می شوند.

تیزر سنتر در راستای ساخت فیلم های مستند تبلیغاتی و مستند صنعتی خود، آماده است تا فیلم های تبلیغاتی متفاوتی با استفاده از تکنیک فیلم سازی تلفیقی برای شما عزیزان آماده نماید.

ویژگی های بسته ی پیشنهادی فیلم های تبلیغاتی رایانه ای عبارت است از:

  1. ساخت فیلم، مبتنی بر تصاویر ساخته شده در نرم افزارهای رایانه ای که کاملا با مقصود و اهداف مارکتینگ شما همسو و هم جهت است
  2. استفاده از تکنیک فیلم سازی تلفیقی و فیلمسازی دیجیتال
  3. استفاده از برترین تکنولوژی های فیلمسازی روز دنیا در ساخت فیلم
  4. استفاده ی موثر و گسترده از جلوه های ویژه ی رایانه ای
  5. فیلمبرداری با تجهیزات و عوامل حرفه ای سینمایی
  6. استفاده از بازیگران حرفه ای که به جای کارمندان شما نقش آفرینی می کنند.
  7. استفاده ی موثر از انیمیشن رایانه و شبیه سازی فرآیندهای تولیدی و ... که می تواند نقش موثری در معرفی توانمندی های شما داشته باشد.
  8. ساخت فیلم منطبق بر اهداف و برنامه های چند سال  آینده ی سازمان شما، به نحوی که بتوان در اسرع وقت تغییرات دلخواه را به آن اضافه نمود.
  9. استفاده از گویندگان صد در صد حرفه ای با صدای آشنا
  10. استخراج حداقل سه ورژن متفاوت از فیلم جهت پخش در نمایشگاه ها، همایشها، اینترنت، شبکه های اجتماعی و مقاصد دیگر تبلیغاتی.

 

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 09198506418

نمونه ای از فیلم های مستند تبلیغاتی تولید شده توسط تیم تولید تیزر سنتر

 

 

 

 

بخشی از فیلم مستند تبلیغاتی شرکت اکتیو

 

 

 

تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
تجهیزات پیشرفته سینمایی تیزر سنتر، در ساخت فیلم های مستند تبلیغاتی و مستند صنعتی خود از بهترین و جدیدترین تجهیزات پیشرفته ی سینمایی استفاده می نماید.
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا تیزر سنتر، در ساخت فیلم های مستند تبلیغاتی و مستند صنعتی خود از گوینده ها و دوبلور های حرفه ای استفاده می نماید. در انتخاب صدای گوینده با شما نظر مشورت خواهد شد.
جلوه های ویژه ی بصری در ساخت فیلم های تبلیغاتی مدرن، استفاده ی گسترده ای از نرم افزارها و تکنولوژی های رایانه ای به منظور ساخت و تولید تصاویر اورجینال زیبا و ماندگار از محل کارخانه و لوکیشن های شرکت شما، صورت می پذیرد
عوامل حرفه ای سینمایی تیزر سنتر، در ساخت فیلم های مستند تبلیغاتی و مستند صنعتی خود از عوامل حرفه ای سینمایی، اعم از تیم تولید، فیلم بردار و حتی در صورت نیاز بازیگران حرفه ای که نقش کارمندان شما را بازی کنند، استفاده می نماید.
فیلمبرداری هوایی در ساخت فیلم های مستند تبلیغاتی و مستند صنعتی توسط تیزر سنتر و در صورت نیاز، از محل کارخانه یا شرکت شما فیلمبرداری هوایی انجام می پذیرد.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای در این دسته از فیلم های تبلیغاتی، به منظور انتقال بهتر مفاهیم فیلم از موشن گرافیک حرفه ای نیز فراخور نیاز استفاده می گردد.
فیلم های تبلیغاتی مستند صنعتی و رپرتاژ آگهی
نریشن به زبان لاتین امکان افزودن گفتار متن (نریشن) انگلیسی به فیلم های مستند صنعتی و مستند تبلیغاتی تیزر سنتر وجود دارد.
نریشن به سایر زبان های دنیا امکان افزودن گفتار متن (نریشن) سایر زبان های دنیا به فیلم های مستند صنعتی و مستند تبلیغاتی تیزر سنتر وجود دارد.
امکان افزودن زیرنویس به زبان های مختلف امکان افزودن زیرنویس انگلیسی به فیلم های مستند صنعتی و مستند تبلیغاتی تیزر سنتر وجود دارد.
در
5 ( 5 / 5 )
فضای این فیلم های تبلیغاتی وسعت وگستردگی زیادی داردو میتوان ازتکنو لوژی روز در آن هااستفاده کرد

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...