منوی سفارشی

ساخت رپرتاژ آگهی

ساخت رپرتاژ آگهی
بازدید: 4187 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: فیلم رپرتاژ آگهی
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


* عنوان :

* آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

* اطلاعات مورد نیاز تیزر:

* اطلاعات مورد نیاز تیزر:

* انتخاب نریشن (گوینده ):

تعداد: اضافه به سبد خرید

ساخت رپورتاژ آگهی (ساخت فیلم گزارش آگهی)

امروزه اهميت بي بديل ابزارهاي رسانه اي،‌ از جمله فيلم بر هيچ كس پوشيده نيست،‌ سرعت شتابنده زندگي و عادت هاي اخير مردم،‌ علاقه ي هرچه بيشتري را به تماشاي فيلم تقويت نموده تا آنجا كه چنين به نظر مي­رسد،‌ ظاهرا ما در «عصر تصوير» زندگي مي كنيم. رسانه همیشه یک ابزار نیست بلكه به گفته­ي
 مارشال مک لوهان، نظريه پرداز متاخر حوزه ي رسانه، گاه يك فوق ابزار و خود یک پیام است.

از طرف ديگر وقتي كه صحبت از تاثيرگذاري رسانه ها يا ساير آثار هنري به ميان مي آيد با قاطعيت مي­توان گفت كه هنوز هم هيچ رسانه اي به پاي فيلم و تصاوير متحرك نمي رسد، بسياري از شركت ها با درك اين ضرورت، ‌قسمت بزرگي از وظيفه ي خطيرِ حفظ و ارتقاء هويت سازماني خويش را بر عهده ي اين ابزار-رسانه ي مهم نهاده و در جهت برآوردن اين مطلوب،‌ به خوبي از آن بهره جسته اند.  

هر شرکت موفق ‌ نيازمند اين است تا با استفاده از اين ابزار قدرتمند، اقدامات متناسب را در جهت ساخت يك هويت سازماني پويا و قوي به انجام رسانده، و ضمن تثبيت پشتوانه هاي مردمي و كارآفرينانه ي خود، انگاره ي حضور موفق خويش را هرچه بيشتر تقويت نمايد.

موارد استفاده ي فیلم های رپرتاژ آگهي:

  1. قابليت پخش از تلويزيون مطابق با سياست هاي شركت.
  2. استفاده در سايت شركت.
  3. استفاده در حضورهاي نمايشگاهي.
  4. استفاده در مراسم، جشن ها و ...
  5. استخراج نسخه هاي اختصاصي با اهداف مشخص تبليغاتي و ماركتينگ به زبان هاي انگليسي،‌عربي و ... به منظور استفاده در بازاريابي،‌ سفرهاي كاري و ... .
  6. استفاده در شركت هاي پخش به منظور معرفي بهتر برندها و محصولات، و خصوصا انتقال ارزش هاي كارآفرينانه ي شرکت به فروشندگان.

 

این گروه از فیلم های تبلیغاتی، فیلم های معرفی شرکت یا کارخانه ی شماست که فراخور نیاز شما می تواند از 2 تا 15 دقیقه متغیر باشد. زمان مناسب برای فیلم های رپرتاژ آگهی 2 دقیقه می باشد که بنا به درخواست سفارش دهنده این زمان می تواند تغییر کند .

ویژگی های بسته ی پیشنهادی فیلم رپرتاژ آگهی عبارت است از:

فیلمبرداری با تجهیزات و عوامل حرفه ای سینمایی

استفاده از گویندگان صد در صد حرفه ای با صدای آشنا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 09198506418

نمونه ای از فیلم های مستند صنعتی

 

 

نمونه ی دیگری از فیلم های مستند صنعتی تولید شده توسط تیم تولید این مجموعه

 

 

 

تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
تجهیزات پیشرفته سینمایی تیزر سنتر، در ساخت فیلم های رپرتاژ آگهی و مستند تبلیغاتی خود از بهترین و جدیدترین تجهیزات پیشرفته ی سینمایی استفاده می نماید.
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا تیزر سنتر، در ساخت فیلم رپرتاژ آگهی و مستند صنعتی خود از گوینده ها و دوبلور های حرفه ای استفاده می نماید. در انتخاب صدای گوینده با شما نظر مشورت خواهد شد.
جلوه های ویژه ی بصری تیزر سنتر، در ساخت فیلم رپرتاژ آکهی و مستند صنعتی خود، به منظور اصلاح آلودگی های بصری، شیک نشان دادن محل کارخانه و همچنین بالا بردن تاثیر گذاری تصاویر از متخصصان جلوه های ویژه ی بصری سود برده و اصلاحات کاملی در مرحله ی پس از تولید روی فیلم ها به عمل خواهد آورد.
عوامل حرفه ای سینمایی تیزر سنتر، در ساخت فیلم رپرتاژ آگهی خود از عوامل حرفه ای سینمایی، اعم از تیم تولید، فیلم بردار و حتی در صورت نیاز بازیگران حرفه ای که نقش کارمندان شما را بازی کنند، استفاده می نماید.
فیلمبرداری هوایی در ساخت فیلم رپرتاژ آگهی توسط تیزر سنتر و در صورت نیاز، از محل کارخانه یا شرکت شما فیلمبرداری هوایی انجام می پذیرد.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای در این دسته از فیلم های تبلیغاتی، به منظور انتقال بهتر مفاهیم فیلم از موشن گرافیک حرفه ای نیز فراخور نیاز استفاده می گردد.
فیلم های تبلیغاتی مستند صنعتی و رپرتاژ آگهی
نریشن به زبان لاتین امکان افزودن گفتار متن (نریشن) انگلیسی به فیلم های رپرتاژ آگهی تیزر سنتر وجود دارد.
نریشن به سایر زبان های دنیا امکان افزودن گفتار متن (نریشن) سایر زبان های دنیا به فیلم های رپرتاژ آگهی و مستند تبلیغاتی تیزر سنتر وجود دارد.
امکان افزودن زیرنویس به زبان های مختلف امکان افزودن زیرنویس انگلیسی به فیلم هایرپرتاژ آگهی تبلیغاتی تیزر سنتر وجود دارد.
در
5 ( 5 / 5 )
رپرتاژ آگهی میتواند به صورت مختصر اهداف و نوع فعالیت تولید کننده را بیان کند

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...