منوی سفارشی

ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک
بازدید: 5314 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: موشن گرافیک حرفه ای
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


* عنوان :

* آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

* اطلاعات مورد نیاز تیزر:

* انتخاب نوع دریافت تیزر:

* ایمیل جهت دریافت فایل تیزر:

* رنگ دلخواه:

* تاریخ مورد انتظار دریافت تیزر:

تعداد: اضافه به سبد خرید
  • ساخت تیزر موشن گرافیک

حالا دیگر تیزر موشن گرافیک نیز، برای سفارش دهندگان شناخته شده است و سفارش ساخت یک تیزر حرفه ای تبلیغاتی با تکنیک موشن گرافیک می تواند به عنوان ابزار و راهکاری آگاهی دهنده، به گسترش حق انتخاب های مخاطبان و مشتریان و مصرف کنندگان بی انجامد.

تبلیغات علارغم همه بدی هایی که از آن یاد می کنند جزء حقوق اساسی مصرف کننده در دنیای جدید به شمار می رود. تبلیغات خوب همواره علاوه بر اینکه برای سفارش دهنده تبلیغ مفید بوده و موجب فروش کالا می شود، برای مصرف کننده نیز مفید است و موجب می شود تا بتوانند بهترین کالا را متناسب با نیازهای خود پیدا کرده و نسبت به خرید آن اقدام نمایند. تیزرهای موشن گرافیک که عموما از روش های ارائه ی اینفوگرافیکی نیز بهره می جویند ابزارهای خوبی برای ارائه ی اطلاعات به مخاطبان و معرفی مفاهیم ذهنی تر به شمار می روند به همین دلیل خیل عظیمی از فروشگاه های اینترنتی، وب سایت های ارائه دهنده ی خدمات بر بستر اینترنت و همچنین بسیاری از اپلیکیشن ها و ایده های جدید کسب و کار ناچار به انتخاب این تکنیک ساخت تیزر برای انتقال پیام های خود به مخاطبان هستند . موشن گرافیک حامل خوبی برای انتقال مفاهیم انتزاعی به شکلی ساده به شمار می رود اما بر خلاف انیمیشن طراحی کاراکتر در آن نقش زیادی ندارد. عرصه ی ظهور موشن گرافیک رسانه ها هستند از اینترنت گرفته تا تلویزیون و بیشترین کارکردشان نیز ارسال یک پیام یا انتقال یک مفهوم برای مخاطبان است . اما آنچه که در این میان و در زمینه ساخت تیزرهای تبلیغاتی حائز اهمیت است این است که تبلیغ شما می بایست به خوبی از عهده ی این مهم برآید.

بنابراین یک موشن گرافیک خوب علاوه بر اینکه حرفه ای، خوش ساخت و دارای ایده است، در مورد برند و یا محصول قادر به شخصیت سازی بوده و می تواند شما را به اهداف کمپین فروش نزدیک تر نماید. همانطور که از یک تیزر تبلیغاتی خوب انتظار می رود یک موشن گرافیک خوب نیز می بایست موجب فروش بیشتر گردد.

برای مشاوره و سفارش با شماره 09198506418 تماس بگیرید.

 

  • مشخصات تیزر موشن گرافیک
  • عنوان : موشن گرافیک فروشگاه اینترنتی بامیا
  • نوع سفارش: ویدئوی معرفی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی
  • تکنیک ساخت: موشن گرافیک فلت
  • سفارش دهنده: بامیا
  • ساخته شده در تیزر سنتر
تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا در ساخت تیزر های تبلیغاتی موشن گرافیک با توجه به سلیقه ی مشتری از گویندگان حرفه ای استفاده می گردد.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای در ساخت این تیزرهای تبلیغاتی از تکنیک های حرفه ای گرافیک متحرک استفاده شده است.
در
5 ( 5 / 5 )
باید دراین نوع تیزرها جلب توجه کرد تا به آن گوش کنند.خوب بود.
در
5 ( 5 / 5 )
متن را مطالعه کردم واطلاعات خوبی به من یاد داد

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...