منوی سفارشی

تولید موشن گرافیک

تولید موشن گرافیک
بازدید: 5253 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: تیزر تبلیغاتی اصیل
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


* عنوان :

* آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

* اطلاعات مورد نیاز تیزر:

* اطلاعات مورد نیاز تیزر:

* انتخاب نریشن (گوینده ):

* ایمیل جهت دریافت فایل تیزر:

تعداد: اضافه به سبد خرید

تولید موشن گرافیک

هنر-حرفه ی گرافیک، بر خلاف سایر هنرها کاملاً سفارش‌پذیر و متعهد به سفارش‌دهنده است . سیر تحولات طراحی گرافیک نشان داده كه عمدتاً در خدمت منافع اقتصادی بوده و موجودیت گرافیک در خدمت و سفارش، معنا شده است.

البته اصالت دادن به مقوله‌ی سفارش به این معنی نیست كه «سفارش‌دهنده» عنصر تعیین‌كننده‌ی موشن گرافیک نهایی است و طراح موشن گرافیک از خود هیچ اراده و میدان عملی ندارد . بلکه این اهمیت مربوط به تعهد  طراح موشن گرافیک به اصل سفارش است نه شخص سفارش‌دهنده. سفارش‌دهنده هم‌چون یک مخاطب بدون آگاهی از اصول و قواعد طراحی و سواد بصری ، نیاز خود را به ویدئوگرافیست ارائه می نماید . اما این طراح است که باید در جهت سواد و علمی که در اختیار دارد سفارش دهنده را با خویش همراه کرده و با ارائه ی کاری با کیفیت و همچنین توجیه نمودن او در رابطه با جریان هایی که در گرافیک امروز می گذرد ، سلیقه ی بصری او را ارتقا داده و با طراحی و تولید موشن گرافیکی تاثیر گذار او را در رابطه با میزان مهارت و تبحر خود مجاب کند. البته اگر هم اثری آفریده شود كه مورد رضایت سفارش‌دهنده نباشد ، از حوزه‌ی آثار ارتباط بصری خارج نیست بلکه به واسطه‌ی ناپسند آمدن نزد سفارش‌دهنده، طرح از ارائه باز می ماند .

همچنین ساخت یک موشن گرافیک خوب از شناخت خوب حوزه ی گرافیک توسط سازنده، تاثیرگذار بر فرآیند دریافت و انجام سفارش خواهد بود.

با تهیه ویدئوی مناسب کسب و کار خود را به مخاطبانتان به راحتی معرفی کنید.

برای مشاوره و سفارش تیزر تبلیغاتی با ما تماس بگیرید 09198506418

 

 

 

تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا تیزر سنتر، در ساخت تیزرهای تبلیغاتی از گوینده ها و دوبلور های حرفه ای استفاده می نماید. در انتخاب صدای گوینده با شما نیز مشورت خواهد شد.
پک شات حرفه ای پک شات (نمایش محصول در انتهای تیزر) نقش بسزایی در ماندگاری برند و محصول شما در ذهن مخاطب دارد. تیزر سنتر می کوشد پک شات نهایی خلاقانه ترین ایده ها را به همراه داشته باشد.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای در ساخت این گروه از تیزرهای تبلیغاتی، به منظور انتقال بهتر مفاهیم فیلم، از تکنیک موشن گرافیک حرفه ای استفاده می گردد.
در
5 ( 5 / 5 )
این نوع تیزر خوب است زیرا از تصاویر گرا فیکی جذاب و مناسب استفاده می شود

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...