منوی سفارشی

تولید انیمیشن تبلیغاتی

تولید انیمیشن تبلیغاتی
بازدید: 11900 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: انیمیشن تبلیغاتی حرفه ای
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


عنوان :

اطلاعات مورد نیاز تیزر:

انتخاب نوع دریافت تیزر:

ایمیل جهت دریافت فایل تیزر:

تاریخ مورد انتظار دریافت تیزر:

تعداد: اضافه به سبد خرید

تولید انیمیشن تبلیغاتی

تولید یک انیمیشن تبلیغاتی که به شکلی موثر بتواند اهداف کمپین تبلیغاتی شما را محقق کند علاوه بر دانش ساخت، نیاز به خلاقیت و نوآوری دارد. علی الخصوص امروزه که گسترش تصویرسازی رایانه ای دریچه های بی شماری را به دنیای جذاب انیمیشن گشوده است. از طرف دیگر تعامل دو عرصه ی انیمیشن و گرافیک موجب شکل گیری فضاهای بصری نوینی شده است. هرچند انیمیشن با فضاهای داستانی ، کاراکترهای فیگوراتیو، و به عنوان محصولی با ایده های هنری شناخته می شود و حتی در سینماها نیز به عنوان یک محصول هنری به نمایش در می آید . اما در عین حال مرز ظریفی با گرافیک متحرک پیدا کرده است.

از این رو انیمیشن که در نسبت با گرافیک جلوه ای بی نظیر یافته است به شکل تاثیر گذاری قادر خواهد بود مخاطبان شما را نسبت به تفاوت ها و مزیت های برند یا محصول شما آگاه سازد. که صد البته دانش ساخت تیزرهای انیمیشن در صورتی می تواند به نتیجه منتهی شود که با شناخت وسیعی از مخاطبان و همچنین بازار هدف پیوند یابد. ما فکر می کنیم ایجاد پیوند میان دانش بازاریابی و مارکتینگ، و فضا ها و عرصه های جدید بصری و تلفیق آنها در تیزرهای تبلیغاتی انیمیشن، کوچک ترین گامی است که ما می توانیم در جهت معرفی محصول و یا برند شما برداریم.

ما تلاش می کنیم تبلیغی برای شما بسازیم که با دارا بودن استانداردهای لازم بتواند مزیت ها و برتری های محصول و یا برند شما را، نسبت به محصول یا برند رغیب متمایز و برجسته سازد.

در این نوع تیزرها علاوه بر استفاده از پیشرفته ترین تکنیک های انیمیشن و موشن گرافیک، از دیگر تکنیک های روزآمد تصویرسازی رایانه ای در ساخت تیزر نیز استفاده خواهد شد. 

همچنین بهره گیری از برترین اساتید، گویندگان و صداپیشگان حرفه ای از دیگر ویژگی های منحصر به فرد تیزر تبلیغاتی شما خواهد بود. 

 

برای مشاوره و سفارش با شماره 09198506418 تماس بگیرید.

 

  • مشخصات تیزر تبلیغاتی
  • عنوان : تیزر رایانه کلینیک
  • نوع سفارش: ساخت تیزر تبلیغاتی
  • تکنیک ساخت: انیمیشن تبلیغاتی
  • سفارش دهنده: رایانه کلینیک
  • ساخته شده در تیزر سنتر
تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا در تولید تیزرهای تبلیغاتی انیمیشن از صدا پیشگان حرفه ای به منظور تیپ سازی شخصیت ها و کاراکترهای تیزر استفاده می شود.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای در تولید این تیزرهای تبلیغاتی از تکنیک های حرفه ای انیمیشن سازی رایانه ای و گرافیک متحرک استفاده می شود.
در
5 ( 5 / 5 )
نوع خلاقیتی که درتیزر شما دیدم نظر من را جلب کرد باتشکر
در
5 ( 5 / 5 )
بادیدن انیمیشن تبلیغاتی به این نوع تیزر علاقه مند شدم

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...