منوی سفارشی

تولید تیزر تلفیقی

تولید تیزر تلفیقی
بازدید: 6654 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: تولید تیزر تلفیقی
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

عنوان :

اطلاعات مورد نیاز تیزر:

اطلاعات مورد نیاز تیزر:

انتخاب نریشن (گوینده ):

ایمیل جهت دریافت فایل تیزر:

تعداد: اضافه به سبد خرید

تولید تیزرهای تبلیغاتی تلفیقی :

همانطور که می دانید تلفیق به معنای ترکیب کردن است لذا تیزرهای تلفیقی هم به این معناست که از ترکیب شدن شیوه های مستقل تیزر سازی بوجود می آید ،در حال حاضر شیوه هایی که برای تیزر های تلفیقی استفاده می گردد سه شیوه ی موشن گرافیک ،انیمیشن و رئال است وبه صورت سه مدل با هم ترکیب می شوند .

1- تیزرتلفیقی موشن گرافیک و رئال : در این شیوه تیم سازنده به دو گروه تقسیم می شوند، گروه اول کارهای موشن گرافیک که زیر مجموعه ای از طراحی گرافیکی است و به آن گرافیک متحرک 2 بعدی نیز می گویند را انجام می دهند وتصاویر 2بعدی رابا اجزاء و المان های خاصی طراحی و متحرک می کنند و گروه دوم کارهای رئال را که همان فیلمبرداری بااستفاده از تجهیزات ، استودیو کروماکی ،تیم فیلمبرداری ،صدابر دار، بازیگران طراحی صحنه وغیره است را انجام می دهند.

2- تیزر تلفیقی انیمیشن و رئال : در این شیوه تیم سازنده به دو گروه تقسیم می شود که گروه اول کارهای انیمیشن یا طراحی گرافیکی 3بعدی را بر اساس سناریو طراحی می کنند و تمام خصوصیات گرافیکی خود را حفظ کرده که معنای خاصی را ایجاد می کند انجام می دهند و گروه دوم کار های رئال را انجام می دهند که دربالا توضیح دادیم.

3- تیزر تلفیقی موشن گرافیک ،انیمیشن و رئال : در این شیوه تیم سازنده از هر سه نوع تصاویر گرافیکی ، 2بعدی ، 3بعدی و فیلمبرداری استفاده می کند و تیزر خلاقانه تری را بوجود می آورد.

در تیزر های تلفیقی دست تیم سازنده خیلی باز می باشد و می تواند با المان های مختلف و ذوق ورزی و ایده پردازی های خلاقانه تیزر های خاص تری را بسازد زیرا در این شیوه تیم سازنده می تواند اغراق و بزرگ نمایی یا بالعکس را انجام دهد یا اتفاقاتی که در دنیای واقعی امکان پذیر نیست را ممکن سازد.

پس تیم سازنده با ترکیب شیوه های مذکور و تدوین و جا گذاری های درست و موسیقی و صدا گذاری مناسب تیزری خوب و ارزنده را می سازد که محصول یا برند را به زیباترین و واقعی ترین شکل به نمایش در می آورد و ذهن مخاطب هدف را در گیر می کند.  

 

 

تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا با انتخاب تیزر سنتر شما امکان انتخاب گویندگان خوش صدا را از میان گویندگان حرفه ای تلویزیون و دوبلورهای معروف با قیمت های بسیار مناسب خواهید داشت.
پک شات حرفه ای پک شات (نمایش محصول در انتهای تیزر) نقش بسزایی در ماندگاری برند و محصول شما در ذهن مخاطب دارد. تیزر سنتر می کوشد پک شات نهایی خلاقانه ترین ایده ها را به همراه داشته باشد.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای در ساخت کلیپ های تبلیغاتی از برترین تکنیک های روز موشن گرافیک استفاده می وشد.
هیچ نظری برای این کالا وجود ندارد.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...