منوی سفارشی

تهیه فیلم آموزشی- ساخت فیلم

تهیه فیلم آموزشی- ساخت فیلم
بازدید: 5582 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: موشن گرافیک حرفه ای
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


* عنوان :

* آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

* اطلاعات مورد نیاز تیزر:

* انتخاب نوع دریافت تیزر:

* ایمیل جهت دریافت فایل تیزر:

* تاریخ مورد انتظار دریافت تیزر:

تعداد: اضافه به سبد خرید

تهیه فیلم آموزشی

مدل کسب و کار، چارچوبی برای خلق پول و ثروت است. این مدل‌ها که در واقع چارچوبی برای پول سازی هستند، نشان می دهند که یک مجموعه چه فعالیت هایی را، چگونه و در چه زمانی باید انجام دهد تا مشتریان از آنچه که از آن مجموعه انتظار دارند بهره مند شوند و آن مجموعه  نیز به سود دست یابد. مدل کسب‌وکار بیان می‌کند که چگونه شرکت و یا سازمان، برای تولید محصول و یا ارائه خدمات خود ایجاد ارزش افزوده می کند. آموزش و استفاده از فیلم های آموزشی، بنا به نوع کسب و کار و فعالیت یکی از گزینه های ارزشمند ایجاد ارزش افزوده است. استفاده صحیح از فیلم های آموزشی منجر به عملکرد مناسب شرکت‌ها و ارائه مزایای مطلوب به مشتریان شده و در نهایت سود بیشتری را برای شرکت یا سازمان به ارمغان می‌آورد.

 به همین منظور ساخت فیلم های آموزشی کار پیش پا افتاده ای نیست. ابتدا باید یک موضوع را انتخاب کرد و سپس با فکر کردن روی موضوع و همچنین بحث و گفتگو و تحقیق و مطالعه درباره ی آن، به یک فیلمنامه جامع و کامل رسید. حالا باید بهترین سازوکار را برای ساخت فیلمنامه آموزشی به کار برد تا در نهایت سادگی و با استفاده از المانهای زیبا،برای مخاطب کاملا قابل فهم باشد. تحقق این هدف بسیار مهم است به همین دلیل باید از ایده های خلاقانه و ابزارهای مناسب صدا و تصویر و فن بیان درست استفاده کرد تا یک فیلم آموزشی با ساختاری درست تولید شود.

سازندگان فیلم های آ موزشی می توانند سفارش کارفرما را به روشهای متعددی بسازند، زیرا موقعیت ها و مخاطبان آن بسیار متفاوت هستند. برای تولید فیلم آموزشی اشخاص و ابزارهای حرفه ای به کار گرفته می شوند، که این امر هزینه های ساخت را متغیر می کند. در نتیجه محتوای فیلم که همان آموزش است به صورت صحیح و کامل و بدون عیب و نقص در اختیار مخاطب هدف قرار می گیرد و نکته ی قابل توجه در این نوع فیلم ها ساختار زمان بندی آن می باشد که حوصله ی بیننده را سر نبرده و از جذابیت آن کم نکند.

برای مشاوره و سفارش با شماره 09198506418 تماس بگیرید.


 

تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای در ساخت این نوع از فیلم ها از تکنیک های حرفه ای گرافیک متحرک استفاده شده است.
جایگزینی اطلاعات شما با اطلاعات موجود در تیزر در این دسته از و یدئو های تبلیغاتی ، از المان های گرافیکی به صورت حرفه ای استفاده می شود.
در
5 ( 5 / 5 )
فیلم آموزشی باید توجه افراد را به خود جلب کند و خواسته ی مصرف کننده باشد
در
5 ( 5 / 5 )
قبلا می خواستند برای جشن تولد، تبریک سال نو، جشن ها و مراسم های مختلف، در رابطه با دوست، آشنا، همکار یا شرکتها، پیامی بدهند می بایستی توسط چاپ آگهی در روز نامه، ارسال دسته گل به همراه کارت تبریک های مختلف ویاازطریق تلفن و امثالهم این کار را انجام بدهند. ولی امروزه با استفاده از فناوری

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...