منوی سفارشی

تولید تیزر تلویزیونی

تولید تیزر تلویزیونی
بازدید: 10307 تولید کننده: تیزر سنتر
مدل کالا: تیزر تبلیغاتی تلویزیونی
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


آپلود فایل (اعم از لوگو، عکس و ...):

اطلاعات مورد نیاز تیزر:

انتخاب نریشن (گوینده ):

ایمیل جهت دریافت فایل تیزر:

تاریخ مورد انتظار دریافت تیزر:

تعداد: اضافه به سبد خرید

ساخت تیزر تلویزیونی

یکی از عواملی که به موفقیت یک کسب و کار کمک می کند، تبلیغات موثر است. هرچه کمپین های تبلیغاتی کیفی تر باشند رابطه ی بهتر ی با مخاطب ایجاد می کنند. یک تبلیغ خوب باید بتواند در ذهن مخاطب ماندگار گردد.

همواره صاحبان کالا و خدمات خواستار کپی برداری از تبلیغات کالاهای مشابه خارجی برای برند و محصول خود هستند و حتی از دکوپاژ و موسیقی تیزرهای مشابه سود می برند که این وظیفه تولیدکنندگان آگهی های تبلیغاتی است تا زیبایی شناسی بومی با توجه به فرهنگ بازارهای هدف را در آثار ساخته شده منظور نمایند.

اما یک تبلیغات موثر و یا یک تیزر تلویزیونی خوب باید داری چه ویژگی هایی باشد؛

ابتدا یک تیزر خوب باید کوتاه و تاثیر گذار باشد. تاثیر گذاری یک آگهی، رابطه ی مستقیمی با نوآوری به کار رفته در آن دارد. یک تیزر خوب باید جلب توجه کند و پیامش ساده باشد تا مخاطبان آن را به خاطر بسپارند.

از آنجا که یک تیزر بارها تکرار می شود، کیفیت آن باید به حدی بالا باشد که مخاطب تکرار آن را بپذیرد و به اندازه کافی هیجان و نشاط را در مخاطب ایجاد نماید تا مخاطب به محصول علاقه مند گردد.

تیزرهایی موثر واقع می شوند که علاوه بر ایجاد میل استفاده از یک کالای خاص در مخاطب، از حداقل استاندارهای زیبایی شناسی نیز برخوردار باشند.

ما در مجموعه ی تیزرسنتر با اتکا بر دانش تخصصی خود و دانستن این نکات برآنیم تا گام های موثری را در جهت اهداف کمپین های تبلیغاتی مشتریان گرامی برداریم.

برای مشاوره و سفارش با شماره 09198506418 تماس بگیرید.

تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا در ساخت تیزر های تبلیغاتی تیزر سنتر از صدا پیشگان و دوبلور های حرفه ای صدا و سیما استفاده می شود.
تیزرهای تبلیغاتی گرافیک متحرک
موشن گرافیک حرفه ای در ساخت این تیزرهای تبلیغاتی از تکنیک های حرفه ای گرافیک متحرک و فضاهای سه بعدی نرم افزاری استفاده شده است.
در
5 ( 5 / 5 )
به نظر من در راستای ساخت تیزر تلویزیونی موفق هستید

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...