محتواهای قابل اشتراک

محتواهای قابل اشتراک
  • ساخت محتواهای قابل اشتراک جهت انتشار در شبکه های اجتماعی

با توجه به رشد فراگیر و قدرتمند شبکه های اجتماعی و امکان دسترسی راحت برای همگان، محتواهای قابل اشتراک در شبکه های اجتماعی  گزینه ی فوق العاده مناسبی برای تبلیغات شماست. این تیزرها که با عنوان و نام تیزرهای فضای مجازی، آیتم های فضای مجازی، ویدئوهای فضای مجازی، ویدئوهای تبلیغاتی شبکه های اجتماعی و ... نیز شناخته می شوند همان محتواهای قابل اشتراک (Shareable Contents) ها هستند که ظرفیت استفاده از آنها در جهت تبلیغات و توسعه ی فروش توسط شرکت های بزرگ بین المللی از سالها پیش مورد استفاده قرار گرفته است. این فضاهای بکر و پر بازده تبلیغاتی که مبتنی بر رسانه های مجازی-تعاملی می باشد امکانی بی نظیر برای رساندن پیام کمپین تبلیغاتی شما فراهم می آورد. و پر واضح است که ویدئوهای تبلیغاتی به دلیل سهولت در عرضه ی پیام و همچنین افزودن رنگ و بویی عاطفی به آن بهترین ابزار به شمار می آیند. ویدئوها در انتقال پیام به مخاطب فعالانه عمل می کنند و کمترین فعالیت و کوشش را از طرف وی طلب می کنند، که این مساله خود موجب استفاده ی روز افزون از آنها در امر تبلیغات مبتنی بر اینترنت و شبکه های اجتماعی شده است.

از طرف دیگر وجود شبکه های اجتماعی فراوان در وب و موبایل موجب ایجاد بستر بی نظیری در این عرصه شده است که در صورت استفاده ی درست و فراگیر توسط صاحبان برندها و کالاها، می تواند خدمت بی نظیری به آنها بنماید.

 

ویژگی های تیزرهای تبلیغاتی «محتوای اشتراک پذیر»

  1. خوش ساخت و جذاب بودن تیزر
  2. ارسال یک پیام مشخص تبلیغاتی (پرهیز از اطناب و گزافه گویی)
  3. خلاقیت در ارسال پیام
  4. قابلیت به اشتراک گذاری توسط دیگر مخاطبان

این دسته از ویدئوهای تبلیغاتی می بایست حداقل دارای یک ویژگی بازر و مشخص باشند تا بتوانند دیگر مخاطبان را جذب کرده و آنها را ترغیب کنند تا نسبت به، به اشتراک گذاشتن آن اقدام نمایند. متخصصین تیزر سنتر، با ساخت خلاقانه این محتواهای قابل اشتراک شما را در پیشبرد اهداف تبلیغاتی خود یاری می کنند.

با سفارش یک ویدئی اشتراک پذیر در وب و اشتراک آن در شبکه های اجتماعی از جمله افراد پیشرو در زمینه ساخت و استفاده از محتواهای اشتراک پذیر در شبکه های اجتماعی باشید.

 

 

تیزر تبلیغاتی فضای مجازی (محتواهای قابل اشتراک)

 

 

نمایش: لیست / شبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
تولید انیمیشن تبلیغاتی تولید یک انیمیشن تبلیغاتی که به شکلی موثر بتواند اهداف کمپین تبلیغاتی شما..
مبنی بر 2 نظر
تیزر تبلیغاتی کارت ویزیت فضای مجازی (Virtual Business Cared Tv Commercial) یک تیزر تبلیغاتی ..
مبنی بر 1 نظر
ساخت محتوای شبکه های اجتماعی   به دنیای تیزرهای تبلیغاتی تیزر سنتر خوش آمدید. تیزر س..
مبنی بر 1 نظر
ساخت محتوای فضای مجازی استفاده ی همگانی و اخیر از پیام رسان های اینترنتی همچون تلگرام که همگام با..
مبنی بر 1 نظر
طراحی انیمیشن تبلیغاتی یک ایده یا مفهوم تبلیغاتی خوب نیازمند اجرای قوی است. تبلیغات باید به سرعت..
مبنی بر 1 نظر
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...