تیزر تبلیغاتی مسئولیت های اجتماعی

تیزر تبلیغاتی مسئولیت های اجتماعی
  • ساخت تیزر تبلیغاتی مسئولیت های اجتماعی شرکت

مسئولیت های اجتماعی هر شرکت و سازمانی، در راستای پاسخگویی به نیازهای معنوی و ایفای نقش هایی صورت می پذیرد، که نشان از توجه به حس نوع دوستی انسان، نسبت به جامعه ای است که در آن زندگی می کند. بسیاری از شرکت ها نیز با شرکت در بسیاری از امور عام المنفعه و خیریه، می کوشند سهم خود را از رسالت اجتماعی ادا نمایند، از این رو، معرفی چنین مسئولیت هایی علاوه بر به بار آوردن مزیت های معنوی، حس نوع دوستی دیگر اقشار را نیز بر می انگیزد تا از طریق کمک های نوع دوستانه، بتوان جامعه ای بهره مند داشت.این دسته مسئولیت ها شامل توجه به افراد نیازمند، توجه به محیط زیست،... می باشند. تیزرهایی که در این زمینه ارائه می شوند به دلیل احساس خوبی که در مخاطبین ایجاد می کنند سهم به سزایی در تحقق اهداف سازمان دارند.

ساخت تیزر های مسئولیت های اجتماعی شرکت اعم از توجه به محیط زیست، مشارکت در امور خیریه و عامل المنفعه، توجه به مسئولیت های بین المللی و ... اقدامی موثر برای بیان مسئولیت های اجتماعی شرکت شما می باشد .

به این منظور شما می توانید از تیزرهای تبلیغاتی آماده ی ما استفاده کنید یا یک ویدئوی تبلیغاتی اورجینال سفارش بدهید. و آن را در وب سایت خود قرار داده یا در شبکه های اجتماعی منتشر کنید. همچنین می توانید این دسته از تیزرهای تبلیغاتی را در مناسبت های خاص از تلویزیون پخش نمایید.

 

ویدئوی تبلیغاتی مسئولیت های اجتماعی

 

نمایش: لیست / شبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
تیزر تبلیغاتی رخدادهای تقویم ، مناسب برای نمایش رخدادهای شرکت ها و برندها (Events Calender Tv Com..
مبنی بر 2 نظر
  تیزر تبلیغاتی عکاسی تبلیغاتی (Tv Commercial)   آیا می دانستید می توانید مح..
مبنی بر 2 نظر
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...