تیزر تبلیغاتی تاریخچه شرکت

تیزر تبلیغاتی تاریخچه شرکت
  • ساخت تیزر تبلیغاتی و ویدئوی تبلیغاتی معرفی تاریخچه ی شرکت های تجاری، تولیدی، بازرگانی و بین الملل

شرکتهای تجاری، تولیدی، بازرگانی، بین المللی و یا هر موسسه و سازمانی برای آگاهی بخشی بیشتر به مخاطبانش، همه یا قسمتی از تاریخچه و یا همان تلاش چشمگیر مسئولان برای ارتقاء سطح کمی و کیفیی سازمان را در مقابل دید مخاطبان قرا می دهند، تا بدین وسیله موجب جذب بیشتر مخاطب و اطمینان به مخاطبان حاضر شود. هم اکنون در بازاریابی ثابت شده است که چنانچه مشتریان شناخت عمیقی نسبت به شرکت یا حتی صاحبان آنها داشته باشند، واکنش های رفتاری بهتری به منظور خرید محصولات آن شرکت از خود بروز می دهند. و مطابق با تحقیقات صورت گرفته، که سعی در سنجش این عامل در خرید مشتریان داشته اند، کاملا ثابت شده است حداقل 30 درصد مشتریان خرید محصولات برندهای محبوبشان را به شناخت از تاریخچه ی شرکت و حتی اطلاع از زندگینامه ی موسس شرکت دانسته اند. خصوصا کارآفرینانی که با سرمایه های اندک بنیانگذار شرکت هایی بزرگ و تاثیرگذار شده اند.

ساخت فیلم تاریخچه یکی از مهم ترین فیلمهای تبلیغاتی است که هر شرکت باید آن را داشته باشد. این فیلم ها که معمولا بیانگر رشد و تحول شرکت ها در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به مشتریان هستند، تاثیر به سزایی در ساخت نمای مثبت و هویت سازمانی شرکت یا برند خواهند داشت

شما نیز هم اکنون می توانید یکی از تیزرهای آماده ی ما را، برای معرفی تاریخچه ی شرکت یا موسسه ی خود خریداری نموده و یا یک تیزر اختصاصی و یا فیلم تبلیغاتی برای معرفی تاریخچه ی شرکت خود سفارش دهید. متخصصین تیزرسنتر در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه و بهترین کیفیت، آن را برای شما می سازند.

 

تیزر تبلیغاتی تاریخچه ی شرکت و برند

 

 

نمایش: لیست / شبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
تیزر تبلیغاتی رخدادهای تقویم ، مناسب برای نمایش رخدادهای شرکت ها و برندها (Events Calender Tv Com..
مبنی بر 2 نظر
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...