تیزر تبلیغاتی تجاری

ساخت تیزر تبلیغاتی شرکت های تجاری-بازرگانی

تیزر سنتر، مرکز ساخت و فروش تیزرهای آماده و حرفه ای، با فراهم نمودن گنجینه ی عظیمی از تیزرهای تبلیغاتی از پیش آماده شده، آمادگی لازم را برای ساخت فیلم های تبلیغاتی شرکت های تجاری، تولیدی، بازرگانی، بین المللی، صادرات-واردات و ... دارا می باشد. این فیلم ها و ویدئوهای تبلیغاتی که می توانند از طریق وب سایت و شبکه های اجتماعی منتشر شوند با قیمت مناسبی ساخته شده و می توانند تاثیر به سزایی در موفقیت کسب و کار و برندهای شما داشته باشند. این دسته از تیزرهای تبلیغاتی غالبا با تکنیک موشن گرافیک (گرافیک متحرک) ساخته می شوند، و پاسخگوی بسیاری از نیازهای شرکت های تجاری در زمینه ی معرفی محصولات، برندها، ماموریت ها و چشم اندازها، گواهینامه ها و لایسنس ها، مزیت های رقابتی و ... می باشند.

این ویدئوهای تبلیغاتی که همانا پیشنهادی عملی برای اجرای برنامه ی تبلیغاتی «آنلاین ویدئو مارکتینگ» می باشند مثل شبکه ای به هم پیوسته عمل می کنند که مشتریان را به خرید کالا یا خدمات شما ترغیب می کنند. حالا دیگر تماشای یک ویدئوی کوتاه تبلیغاتی به امری اجتناب ناپذیر در بازدید از یک وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی تبدیل شده است. و شرکت های تجاری بی شماری هستند که از ویدئوهای تبلیغاتی کوتاه در جهت رساندن حداکثر اطلاعات به مشتری و یاری هرچه بیشتر او برای انتخاب بهتر و سریع تر کالا یا محصولات خود استفاده می کنند. برای مثال می توان به یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران «دیجی کالا» اشاره نمود که با یک استراتژی درست، به شکل ممتاز و منحصر به فردی از ویدئوهای تبلیغاتی آنلاین جهت اقناع مخاطبان خود و ترغیب آنها به خرید محصولاتش استفاده می کند. از دیگر موارد استفاده ی ویدئوهای کوتاه تبلیغاتی می توان به استفاده از آنها برای شناساندن شرکت و برجستگی های رقابت آن به مخاطبان نام برد.

نیاز روز افزون به تیزرها و ویدئوهای آنلاین موجب شده است تا تیزر سنتر با فراهم آوردن مجموعه ی بی نظیری از تیزرهای تبلیغاتی و معرفی محصولِ آماده (از پیش آماده شده) که فقط نیازمند جایگذاری اطلاعات سفارش دهنده با اطلاعات موجود در تیزر می باشند، راه را برای داشتن یک ویدئوی مناسب تبلیغاتی که بتواند در وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما قرار گیرد، کوتاه تر نماید.

به این منظور شما می توانید از تیزرهای تبلیغاتی آماده ی ما استفاده کنید یا یک تیزر اورجینال سفارش بدهید.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...