ساخت فیلم آموزشی

ساخت فیلم آموزشی
  • ساخت فیلم و کلیپ های آموزشی

برای ساخت فیلم های آموزشی در ابتدا باید موضوع و هدف را مشخص نموده و درباره ی آن موضوع، تحقیقات کاملی صورت داد، تا به نتیجه مطلوب برسیم و بتوانیم با جمع‌بندی که از تحقیقات، به دست می‌آوریم به یک متن جامع و کامل در رابطه با این موضوع برسیم و بر اساس متن نوشته شده، ایده های خلاقانه و نو به شیوه ای خلاقانه برای معرفی محتوای آموزشی دست پیدا کنیم.

 در فیلم های آموزشی تصویر و صدا سهم بسزایی دارند، که باید به آنها توجه نمود و از ابزارهای دقیق و کامل برای ضبط تصویر و صدا استفاده کرد، زیرا اگر از این دو عنصر درست استفاده نگردد، فیلم آموزشی در رساندن مفهوم و منظور خود به مخاطب ناتوان می ماند و جامعه ی هدف خود را از دست می دهد. ضمناً کسانی که در فیلم های آموزشی صحبت می کنند باید دارای فن بیان خوبی باشند یعنی کلمات را درست و واضح بیان کنند که مخاطب در فهم مطلب دچار اشتباه نگردند.

 هنرمندان خلاق علاوه بر دو عنصر تصویر و صدا از موسیقی مناسب در لحظاتی از فیلم، که باعث بهتر شدن بستر آموزشی فیلم می گردد، و زیرنویس هایی که کمک به درک آموزش، توسط مخاطب می کنند، نیز استفاده می کنند.  زمان یک فیلم آموزشی هم خیلی مهم است،و نباید باعث خستگی و زدگی مخاطبین گردد،بلکه باعث شودمخاطب تا آخر فیلم را با لذت کامل تماشا کند و آموزش لازم را ببیند

ویدئوهای آموزشی را به شیوه های گوناگونی می توان ساخت و هر ویدئو آموزشی، راهکار جداگانه‌ای و مشخصی می‌تواند داشته باشد، زیرا جامعه ی مخاطبان و موقعیت ها بسیار با هم متفاوت است، مثلاً یک ویدئوی آموزشی برای آموزش کتب درسی، با ویدئو آموزشی، آموزش یک نرم افزار و یا ویدئوی نمایشی، یک کارخانه نوع و شیوه ی به تصویر کشاندن صدا و متن، کاملا با هم متفاوت است.

در فیلم های آموزشی باید اطلاعات را خیلی طبیعی منتقل کرد، و بتوانداین حس را که در کلاس آموزشی هستند را القا کرد و قدرت تجسم و تفکر را به مخاطب انتقال داد.  در این گونه فیلم های آموزشی چون ابزارهای دقیق و گران قیمت استفاده می شود،  زمانبرمی باشد و در لوکیشن‌های متفاوت اجرا میگردد، هزینه ی نسبتاً بالایی دارد،پس باید سفارش دهنده، فیلم آموزشی را به تهیه کنندگان خلاق، دارای دانش بالای ساخت این مدل  فیلم ها و متعهد به خلق یک اثر، تاثیرگذار در ذهن مخاطبین، سفارش دهد که مخاطبین را ترغیب کند، که آن فیلم آموزشی را تهیه نمایند.

استفاده از فیلم یکی از موثر ترین ابزارها در امر آموزش و انتقال مفاهیم پیچیده ای است که انتقال آن از طریق ابزار و روش های سنتی امکان پذیر نیست.

این دسته از خدمات تیزر سنتر، ویژه مدرسین، دبیران و آموزشگاه ها و موسساتی است که قصد دارند از طریق فیلم و کلیپ های موشن گرافیک، مطالب آموزشی خود را ارائه نمایند.

در این بخش با توجه به نیاز و درخواست شما کاربران گرامی، ما به ساخت فیلم ها و تیزرهای آموزشی می پردازیم.

شما می توانید یک فیلم و یا کلیپ آموزشی سفارش بدهید.

 

ساخت فیلم آموزشی

نمایش: لیست / شبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
تهیه فیلم آموزشی مدل کسب و کار، چارچوبی برای خلق پول و ثروت است. این مدل‌ها که در واقع چارچوبی بر..
مبنی بر 2 نظر
ساخت تیزر معرفی آموزشگاه زبان آموزشگاه های زبان از جمله مکان هایی هستند که باید توسط زبان آموزان..
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...