ساخت تیزر موشن گرافیک

ساخت تیزر موشن گرافیک
  • ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک 

موشن گرافیک تبلیغاتی بهترین ابزار برای نیل به اهداف مارکتینگ و برندینگ منطبق بر روش های مبتنی بر شبکه های اجتماعی و ویدئومارکتینگ در فضای مجازی است. علاوه بر این موشن گرافیک اخیرا جایگاه ویژه ای در تیزرهای تلویزیونی به خود اختصاص داده است. با سفارش و ساخت تیزر موشن گرافیک به توسعه کسب و کار خود کمک کنید.

موشن گرافیک یا همان گرافیک متحرک شاخه ای از هنرهای تصویرمتحرک است که همزمان با پیشرفت هنر گرافیک و سینما به موازات هم رشد کرده و موجب شکل گیری شاخه ای از هنرهای تصویری شده است که کاربرد اصلی آن در ساخت عنوان بندی فیلم، تیزرهای تبلیغاتی، نمایان سازی لوگو و ... است. شاید بتوان پیشینه ی گرافیک متحرک را به هنرمندان تجسمی مکتب دادائیسم و نگاه متفاوتی که در قالب سینمای آوانگارد و تجربه های منحصر به فردشان به سینما و هنر تصویر متحرک داشتند، نسبت داد. اما باید گفت که موشن گرافیک یا همان گرافیک متحرک قابلیت بی نظیری برای نمایش اطلاعات نوشتاری به شیوه ای ساده و متمرکز دارد، از این رو استفاده از آن در تبلیغات به امری اجتناب ناپذیر بدل شده است. موشن گرافیک بیشتر با هدف انتقال اطلاعات دیدگاه ها و یا آگاه سازی مخاطبان نسبت به مزیت ها یا ویژگی های کالا یا خدمات مورد استفاده کسب و کارها قرار می گیرد . هرچند که با پیشرفت این هنر هم اکنون برای مقاصد دیگر از جمله در تیزرهای انتزاعی، تداعی گر، اقناعی و خطابه ای هم مورد استفاده قرار می گیرد. گرافیک متحرک از قابلیت بالایی برای اینفوگرافی برخوردار است و قادر است بسیاری از مطالب و اطلاعات پیچیده یا دارای چالش های فراوان را به مخاطبان منتقل نماید. به همین خاطر تیزرهای اینفوگرافیک، یا تیزرهایی که عمدتا با هدف آگاهی بخشی ساخته می شوند در زمره ی ویدئوهای موشن گرافیک جای می گیرند.

تصور رایجی که در مورد موشن گرافیک وجود دارد این است که غالبا موشن گرافیک را دوبعدی می انگارند اما بدیهی است که همچون انیمیشن های تبلیغاتی، موشن گرافیک نیز می تواند دو بعدی یا سه بعدی باشد. همانگونه که در برخی از نمونه کارهای برای مشتریان مختلف مشاهده می نمایید.

در این گروه از تیزرهای تبلیغاتی، متخصصین ما در تیزر سنتر، متناسب با نیاز برندها و یا کسب و کار شما، تیزرهای تبلیغاتی اورجینال و خلاقانه موشن گرافیک (گرافیک متحرک) طراحی کرده و در اختیار شما قرار می دهند. این پروسه تولید تیزرهای تبلیغاتی موشن گرافیک متغیر است اما در نهایت بیشتر از 20 روز به طول نخواهد انجامید.

 

  • تعرفه های ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک (گرافیک متحرک)

هزینه های ساخت تیزرهای تبلیغاتی موشن گرافیک با توجه به خواسته های مشتریان گرامی متفاوت است و از 2 میلیون تا 6 میلیون تومان متفاوت خواهد بود.

هم اینک یک تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک اورجینال سفارش بدهید.

برای مشاهده ی تعرفه و سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک اینجا کلیک نمایید.

 

برخی از نمونه تیزرهای موشن گرافیک تیزر سنتر

تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک - تعمیر مبل دات کام

تیزر موشن گرافیک نرم افزار حسابداری ویژن

 

موشن گرافیک سه بعدی ابتکار ترابر

 

موشن سه بعدی دسک بیت

 

نمایش: لیست / شبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
تیزر تبلیغاتی انیمیشن بیلبوردهای شهری یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای که مناسب هویت نمایی برند و ی..
تیزر تبلیغاتی صفحات مجله ای یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای که مناسب معرفی یک کسب و کار و یا مجموعه..
مبنی بر 1 نظر
ساخت آگهی تلویزیونی آگهی های تلویزیونی خوش ساخت و تاثیرگذار نقش موثری در شناساندن محصولات، برندها..
ساخت تیزر موشن گرافیک حالا دیگر تیزر موشن گرافیک نیز، برای سفارش دهندگان شناخته شده است و س..
ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی زمانی تبلیغات سنتی در هر برنامه ی درازمدت تبلیغاتی نقش اصلی را داشت و ه..
ساخت موشن گرافیک فانتزی   واکنش های حرکتی ما نسبت به دنیای اطراف برمبنای شناخت ذهنی از..
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...