ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزرهای تبلیغاتی یکی از اثربخش ترین ابزارها در تبلیغات است، علی الخصوص در زمانه ی امروز که میل به دیدن ویدئو فزونی یافته است، تیزرهای تبلیغاتی با تکنیک های مختلف به اندازه های متفاوتی در اثربخشی موثرند که وظیفه ی سازنده ی تیزر همانا انتخاب بهترین تکنیک مطابق با اهداف کمپین تبلیغاتی است. همچنین رسانه ی پخش تیزر هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

ساخت تیزر؛ شکلی از ارتباطات متقاعد گرایانه

از طرف دیگر می دانیم تبلیغات شکلی از ارتباطات متقاعدگرایانه است که هزینه آن را اسپانسرهای شناخته شده پرداخت می کنند تا مخاطبان مورد نظر را از وجود سازمان، محصول، خدمات یا ایده ای مطلع و یا آنها را به خرید ترغیب کنند. بحث تبلیغات مقوله‌ای است که قدمت و تاریخچه ی مهمی دارد که پس از انقلاب صنعتی مقیاس تولید را به نحوه شگرفی افزایش داد واین امر تولید کنندگان را برآن داشت که با تبلیغات، کالاهای خود را به فروش برسانند.

 

تیزر تبلیغاتی و شکل دهی به نیازهای مصرف کنندگان

بنابراین هرچند نمی‌توان گفت که تبلیغات نیازهای مصرف کنندگان را می‌آفرینند اما با شکل دادن نیازهای مصرف کنندگان ،در قالب احتیاج  به محصولات و خدماتی که تولیدکنندگان تامین وتضمین می کنند  به آنها جهت می‌دهند که به وجود آمدن و رشد برند از اثرات جانبی این گرایشها است . یکی از شیوه های تبلیغات ،تبلیغات ترغیبی است که هدف آن بیشتر تاثیرگذاری در احساسات و عواطف مصرف کننده است تا افکار او.

 

تیزر تبلیغاتی و استدلال های لازم برای خرید کالا

شیوه ی دیگر، تبلیغات استدلالی است که از جذابیت های اطلاعاتی و جذابیت های مبتنی بر استدلال استفاده می کنند. اطلاع رسانی، ترغیب و متقاعد سازی مصرف کننده کارکرد فردی تبلیغات است و یکی از راههای استفاده از تبلیغات ساخت تیزرهای تبلیغاتی در مورد کالای تولید شده توسط تولید کننده است که با قرار دادن آن تیزرهای تبلیغاتی در رادیو، تلویزیون و فضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی جوامع مصرف‌کننده بیشتری را برای خرید آن محصول ترغیب کنند.

اثربخشی تیزرهای تبلیغاتی:

 یکی از مباحث مهم علم تبلیغات، اثربخشی تبلیغات است. اثربخشی چنین تعریف شده است: شاخصی که تناسب هدف های مورد نظر سازمان و میزان دستیابی به این هدف ها را نشان می‌دهد . بدون شک تبلیغات به عنوان ابزاری آگاهی بخش از اهمیتی در خور توجه در دانش ارتباطات برخوردار است و در قلمرو تبلیغات، هر ابزار ارتباطی که مخاطبان انبوه داشته باشد، به مثابه یک رسانه مورد توجه قرار می گیرد .

 

اهمیت ساخت تیزر تبلیغاتی

اهمیت و ضرورت این ابزار سودمند (ساخت تیزر تبلیغاتی) از آنجا ناشی می‌شود که هیچ کالا یا شرکتی بدون معرفی  خود به جامعه نمی‌تواند به حیاتش ادامه دهد.از سوی دیگر، ارائه خدمات، ایجاد رقابت و گاه همکاری، بهبود کمی و کیفی کالاها و مواد، و کاهش هزینه ی کالاها از موارد مهم دیگری است که با به کارگیری تبلیغات میسرمی شود.

هرتبلیغی زمانی در جامعه تاثیرگذار است که شرایط خاصی را دارا باشد. برخی از این شرایط عبارتند از :

الف ) اگر شخص حقیقی یا حقوقی به موضوع معتقد باشد با اشتیاق و علاقه، برنامه‌ریزی و فعالیت می کند.

ب) تبلیغ کننده برای تاثیرگذاری تبلیغات خود بین مردم باید از همان کالا بهره جوید تا تاثیرتبلیغ بیشتر شود.

ج) افرادی که به راس هر جامعه نزدیکترند باید فداکاری بیشتری برای اثبات حقانیت موضوع تبلیغ و باورپذیری آن در نزد مردم از خود نشان بدهند .

 

اثر بخشی تبلیغات و تیزرهای تبلیغاتی

 اثر بخشی تبلیغات یعنی توانایی تبلیغات در متقاعد سازی و فروش محصولات، جلب هرچه بیشتر و موثرتر توجه مخاطبان ،محبوبیت تبلیغات، افزایش اعتبار عنوان تجاری، قابلیت به یاد ماندنی شدن تبلیغات، و میزان اصالت و دسته اول بودن آنهاست. برای حصول اطمینان از اینکه یک تبلیغ ،تاثیرگذاری مورد نظر را دارد ،باید شش اصل زیر را مد نظر قرار دهیم :

 1. سادگی پیام،
 2. پرهیز از پیام های چندگانه،
 3. پیامهای روشن وواضح،
 4. صداقت در تبلیغات ،
 5. قابل باور بودن تبلیغات برای مخاطبان ،
 6. اجتناب از تناقض در پیام .

باید توجه داشت که به مرور زمان تاثیر ارتباطی تبلیغات کاهش می‌یابد و رنگ تکراری به خود می‌گیرد .به همین دلیل همواره باید ساختار تبلیغ و رسانه ای را که از طریق آن تبلیغ صورت می‌گیرد ،تغییر دهیم تا بدین ترتیب از کاهش تاثیر ارتباطی تبلیغ جلوگیری کنیم . در نهایت ،در فرایند تبلیغ همواره باید ارزیابی و کنترل را ادامه داد تا اطمینان حاصل شود که طرح مورد نظر از لحاظ ایجاد ارتباط ،اهداف مطلوب را برآورده میکند

 

 ارزیابی اثربخشی تیزرهای تبلیغاتی :

برای درک میزان اثربخشی تیزرهای تبلیغاتی ،باید دید که آنچه در پیش بینی ها آمده تا چه میزان با آنچه در واقعیت محقق شده است تطابق دارد .در این ارزیابی ،هدف، تعیین میزان اثربخشی بر مخاطب است و تنها به وسیله آزمونها  و سنجش ها و مقایسه های قبل از اجرای تبلیغات با بعد از آن میسراست .لذا در اندازه گیری اثربخشی تبلیغات می توان چهار شاخص مهم را در نظر گرفت :

 1. نرخ پاسخگویی مخاطبان
 2. ایجاد درآمد
 3. حفظ مشتری
 4. سودآوری

همانطور که گفته شد، تیزرهای تبلیغاتی به عنوان یکی از موثرترین و کارآمد ترین ابزارها می تواند ارتباطی موثر با مخاطبان و مصرف کنندگان برقرار کند و کمک شایانی به اهداف کمپین تبلیغاتی شما داشته باشد.

 

سفارش تیزر تبلیغاتی؛

در این گروه از خدمات، تیزر سنتر، متناسب با نیاز برندها و یا کسب و کار شما تیزرهای تبلیغاتی اورجینال و خلاقانه طراحی کرده و در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد. طبیعی است پروسه ی ساخت تیزرهای تبلیغاتی اورجینال، معمولا طولانی تر از ساخت تیزرهای آماده، تیزرهای تبلیغاتی معرفی و اطلاع رسانی است و ممکن است از 20 روز تا 45 روز و یا حتی بیشتر به طول بیانجامد.

متخصصین ما اعم از اعضای اتاق فکر، آتلیه ی طراحی، گروه تولید تیزر، دپارتمان جلوه های ویژه و ... در هر مرحله شما را در جریان جزئیات انجام امور قرار داده و نسبت به ارتقاء کیفی تیزر اقدام می نمایند.

 

هزینه ساخت تیزر:

هزینه های ساخت این گونه از تیزر ها با توجه به آپشن های موجود در هر بسته  متفاوت است و از سه میلیون تومان (برای تیزرهای اورجینال موشن گرافیک) تا 50 میلیون تومان (برای تیزرهای تلفیقی-واقع گرایانه ی خلاقانه دارای جلوه های ویژه ) متفاوت خواهد بود. البته تیزرهای تبلیغاتی که پرداکشن بزرگ داشته و نیاز به طراحی صحنه، دکور سازی، دوخت لباس های تاریخی و ... داشته باشند ممکن است با هزینه های بالاتری نیز ساخته شوند.

تیزر سنتر، با بهره مندی از برترین متخصصین ساخت تیزرهای تبلیغاتی، آماده ساخت تیزرهای خلاقانه، تیزرهای تبلیغاتی واقع گرایانه، تیزرهای تبلیغاتی انیمیشن، انواع فیلم های ریرتاژ آگهی و ... می باشد.

 

ویژگی ها و فرآیند ساخت تیزرهای تبلیغاتی:

 1. استفاده از اتاق فکر در فرآیند طراحی ایده
 2. استوری بوردینگ حرفه ای
 3. ساخت دموی تیزر قبل از اجرای نهایی
 4. تصویرسازی حرفه ای
 5. بازخورد سنجی نسبت به دموی تیزر
 6. ساخت حرفه ای تیزر با استفاده از بهترین تجهیزات سینمایی و برترین عوامل حرفه ای سینما
 7. پست پرداکشن حرفه ای
 8. ساخت موسیقی اورجینال فراخور نیاز تیزر
 9. استفاده از جلوه های ویژه ی بصری

نمونه ای از تیزرهای ساخته شده در تیزر سنتر را ملاحظه نمایید.

 

ساخت تیزر تبلیغاتی

 

 • ساخت آگهی بازرگانی تلویزیونی

 

 

و یا با کلیک بر روی لینک زیر می توانید تعدادی از تیزرهای تبلیغاتی ساخته شده در تیزر سنتر را ملاحظه نمایید.

 

 

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...