متحرک سازی آرم و لوگو

متحرک سازی آرم و لوگو
  • متحرک سازی آرم یا لوگوی شرکت یا برند شما (ساخت آرم استیشن و آرم-آگهی)

 امروزه داشتن یک فیلم ویدئویی متحرک و منحصر به فرد از آرم یا لوگوی برند یا شرکت شما، که ابتدای ویدئوهای تبلیغاتی شما نمایش داده شود، به یک امر اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. خصوصا زمانی که بخواهید ویدئو ها یا تیزرهای تبلیغاتی خود را در اینترنت و شبکه های اجتماعی منتشر کنید بهتر است ابتدای و انتهای ویدئوی شما، لوگو ریوال یا آرم استیشن شما قرار گیرد تا علاوه بر ایجاد تمایز و مالکیت، به تثبت آرم و برند شما در ذهن مخاطب کمک نماید. اگر به خاطر بیاوریم اولین و نمونه ای ترین لوگو ریوال ها مربوط به آرم کمپانی های مشهور فیلمسازی هالیود بود که ابتدای فیلم های تولیدی آن کمپانی ها به نمایش در می آمد. و بعد از آن سایر رسانه ها از جمله شبکه های تلویزیونی و کم کم برنامه های تلویزیونی نیز به این موضوع روی آوردند.

این دسته از ویدئوها که معمولا به شیوه ی موشن گرافیک، سه بعدی و یا انیمیشن ساخته می شوند به متحرک سازی آرم یا لوگوی شرکت یا برند شما اختصاص دارند. و می توانند در ابتدای تبلیغات شما و یا به عنوان هویت تصویری لوگوی شما مورد استفاده قرار گیرند.

 

  • نحوه ی سفارش یا خرید یک لوگو ریوال (متحرک سازی آرم)

شما می توانید یکی از تیزرهای آماده ی آرم و لوگو را انتخاب نموده و سفارش دهید تا متخصصین ما در کمترین زمان ممکن آن را آماده نموده و در اختیار شما قرار گیرد. همچنین می توانید یک متحرک سازی اروجینال برای آرم یا لوگوی خود سفارش دهید. و در کمترین زمان ممکن فایل نهایی را از طریق ایمیل یا رایت روی حامل DVD دریافت نمایید.

 

  • ساخت پرچم از آرم و لوگوی شما

از دیگر نمونه های متحرک سازی آرم و لوگو می توان به ساخت انواع پرچم از آرم و لوگوی برند یا شرکت شما اشاره نمود، که می تواند در فیلم های تبلیغاتی، رپرتاژ آگهی و یا فیلم های مستند صنعتی شرکت یا کارخانه ی شما مورد استفاده قرار گیرد. 

 

از مجموعه لوگو ریوال های تیزر سنتر بازدید نمایید.

 

لوگو ریوال، آرم استیشن و متحرک سازی لوگو

 

نمایش: لیست / شبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
تیزر تبلیغاتی صحنه های رویایی (معرفی کسب و کار های تفریحی) یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای که مناسب..
150,000تومان
ساخت انواع پرچم از آرم و لوگوی شما، آرم و یا لوگوی خود را ارسال کنید و آن را در قالب پرچم تحویل ب..
80,000تومان
 لوگو ریوال ظهور در کهکشان یک لوگو ریوال بسیار زیبا و با شکوه،   ..
250,000تومان
 لوگو ریوال پروانه ها، یک لوگو ریوال بسیار زیبا و احساس بر انگیز،   ..
250,000تومان