تنظیم مجدد فیلترها
تصحیح موضوعات
برند
موشن گرافیک حرفه ای
گوینده ی حرفه ای با صدای آشنا
انتخاب نریشن (گوینده )
فیلتر بر اساس برچسب

تیزر تبلیغاتی آماده

  • تیزرهای تبلیغاتی آماده (تیزر تبلیغاتی از پیش آماده شده)

برای مشاهده ی وبسایت تیزر مارکت بازار بزرگ تیزرهای تبلیغاتی و محتواهای ویدئویی ایران کلیک نمایید.

تیزر مارکت : بازار بزرگ تیزرهای تبلیغاتی و محتواهای ویدئویی ایران

 

  امروزه استفاده گسترده از ویدئو های تبلیغاتی، به یکی از کارآمد ترین ابزارهای شرکت های پیشرو در تبلیغ خدمات و محصولات خود و همچنین رساندن انواع اطلاعات هدفمند به مخاطبان و مشتریان بدل شده است. تا آنجا که شاخه ای تخصصی از بازاریابی، فعالیت های خود را روی «آنلاین ویدئو مارکتینگ» متمرکز نموده است. بدیهی است وقتی بازدیده کننده ای ویدئوی محصول شما را می بیند سریعتر و راحت تر با ویژگی های خدمات و کالاهای شما آشنا می شود. و طبق تحقیقات به عمل آمده، 65 درصد سریعتر در باره ی خرید محصول تصمیم گیری می کند. ویدئوها با استفاده از قابلیت صوتی و تصویری که دارند، اطلاعات کامل تر و جامع تری به مخاطب منتقل می کنند و اگر این ویدئوها خلاقانه و جذاب نیز ساخته شده باشند قادرند از قابلیت تاثیر گذاری عاطفی نیز برخوردار باشند. یادمان باشد هنوز هم رسانه ی فیلم تاثیر گذار ترین، هنر بر مخاطب است، اما در صورتی که این فیلم تبلیغاتی درست ساخته شده باشد، از جذابیت بالا برخوردار باشد. اصول روانشناسی رنگ در آن رعایت شده باشد، و مبتنی بر بیس های اساسی تبلیلغات در بازاریابی باشد.

 

  • ساخت به شیوه ی موشن گرافیک

موشن گرافیک، که پس از تولد هنر-حرفه ی گرافیک و به طور اخص از مکتب باهاوس، مکتب سینمای آوانگارد و مکتب هنری دادائیسم در سینما متولد شد. در سال های نیمه ی دوم قرن بیستم فراگیر شده و بر اساس نیازهای شبکه های تلویزیونی، و فیلم های سینمایی گسترش یافت، در نهایت وارد صنعت تبلیغات گردید و دیری نپایید که از نیمه ی دوم دهه ی 90 و با تولد نرم افزارهایی چون افتر افکت، و فلش گسترش بی سابقه ای یافت. امکانات بی نظیر این نرم افزارها، و آموزش صدها هزار نفر در سراسر جهان و استعدادهای بی نظیری که وارد این حرفه شده اند. آن را به یکی از مدرن ترین تیزرهای تبلیغاتی تبدیل کرده است. اغلب تیزرهای تبلیغاتی آماده ی تیزر سنتر، نیز با تکنیک موشن گرافیک -گرافیک متحرک- ساخته شده اند.

 

  • ساخت فوری تیزرهای تبلیغاتی

امروزه، استفاده ی بهینه از وقت تاثیر مهمی در بهره وری و موفقیت شرکت های تجاری دارد. تیزر سنتر، با درک این مساله ی کلیدی و با ساخت و فراهم نمودن گنجینه ی عظیمی از تیزرهای تبلیغاتی آماده، سعی در پاسخگویی هر چه سریعتر به نیازهای فوری تبلیغانی شما مشتریان گرامی را دارد. تیزر سنتر با مطالعه و پایش نیازهای تبلیغات شما مخاطبان گرامی و دسته بندی آنها، اقدام به تهیه انواع تیزرهای تبلیغاتی فراخور نیازهای متنوع شما کاربران گرامی نموده است. این تیزرهای تبلیغاتی که اغلب آنها با تکنیک پیشرفته ی موشن گرافیک (گرافیک متحرک) ساخته شده اند، قادر به پاسخگویی به نیازهای تبلیغاتی بی شمار شما به منظور حضور همه جانبه و صوتی-تصویری در تلویزیون، فضای اینترنتی و شبکه های اجتماعی است و شما از طریق این تیزرهای تبلیغاتی مدرن می توانید هرچه سریعتر نسبت به معرفی محصولات، کالاها، خدمات و برتری های خود اقدام نمایید.

این تیزرهای تبلیغاتی قبلا ساخته شده و هنگام سفارش اطلاعات شما در تیزر تبلیغاتی جایگذاری شده و در کمترین زمان ممکن تیزر نهایی از طریق ایمیل یا رایت روی حامل DVD در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می گیرد.

علاوه بر اینکه، این دسته از تیزرهای تبلیغاتی در مدت زمان بسیار کوتاهی آماده می شوند، قیمت های مناسبی داشته و پاسخگوی بسیاری از نیازهای تبلیغاتی شما در وب و شبکه های اجتماعی می باشند.

 

  • انتشار تیزرهای تبلیغاتی در وب سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی

حالا دیگر کمتر شخص، شرکت یا فروشگاهی را می توان یافت که یک و یا حتی چند وب سایت اینترنتی نداشته باشد. وب سایت های اینترنتی، سایت های اشتراک گذاری ویدئو و از همه مهمتر شبکه های اجتماعی بستری نوین، فراگیر و رایگان برای انتشار ویدئوهای تبلیغاتی شما محسوب می شوند و شما می توانید این دسته از تیزرهای تبلیغاتی را که با هزینه های مناسب نیز تهیه می شوند را در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید.

 

همچنین می توانید از تیزر مارکت-بازار فروش تیزرهای تبلیغاتی- دیدن فرمایید.

 

  • تیزرهای تبلیغاتی آماده؛ تیزرهایی ارزان قیمت

 

در ذیل همین مطلب می توانید دسته بندی های مختلف تیزرهای آماده را مشاهده نموده و به انتخاب خود خریداری نمایید.

 

 

نمایش: لیست / شبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
ساخت تیزر ارزان قیمت خرید تیزر آماده ؟؟؟!!! سوال این است؛ مگر می توان تیزر را هم از قبل خرید؟ ..
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...