تولید محتوای ویدئویی رسانه های مجازی و شبکه های اجتماعی

تولید محتوا و برنامه سازی ویدئویی

برنامه سازی رسانه محور برای همه کسب و کارها

  

غیر از تلویزیون کجا می توانیم محتوا، ویدئو و تیزر های خود را پخش کنیم؟

زمانی گستره پخش تیزرهای تبلیغاتی و محتواهای ویدیویی منحصراً در اختیار تلویزیون بود و هیچ رسانه دیگری در اختیار صاحبان خدمات و کالاها قرار نداشت تا محصولاتشان را به مخاطبان معرفی کنند،
اما امروز این محدودیت‌ها از بین رفته و بسترهای متفاوتی برای پخش تبلیغات وجود دارد که مهمترین و در دسترس ترین آنها رسانه های مجازی و شبکه‌های اجتماعی است.
این رسانه ها در حال حاضر قابلیت این را دارند که بتوانند همانند تلویزیون تبلیغات و محتوا های شما را در معرض دید عموم قرار داده و حتی فراگیرتر از آن نیز عمل کنند. یکی از برتری های این روش نسبت به تلویزیون این است که حتی این رسانه ها شما را مستقیماً از بازدیدکنندگان محتوایتان آگاه کرده و در واقع این امکان را برای شما فراهم می آورند که با بازدیکنندگان ارتباط گرفته و نظرات آنها را بدانید. این مزیت بسیار فوق العاده را می توان گفت که هیچ کدام از رسانه های ماقبل آن هرگز در اختیار نداشتند.

 

 

تیزرها و محتوا های ویدیویی شما کاملا در دسترس افراد قرار می گیرند. برنامه هایی که به این روش ساخته و پخش می‌شوند در تلویزیون های مجازی پخش می شوند.
با توجه به آمار ها مخاطبان وقت زیادی را برای این رسانه های جدید صرف می کنند و همچنین با توجه به هزینه های بسیار پایینی که نسبت به تلویزیون دارند به نوعی کمک بسیار بزرگی را به صاحبان کالاها و خدمات ارائه می دهندکه هم صرفه جویی در هزینه و هم نتیجه بخش سریعترین را در پی دارد.
اما اعتبار رسانه ها و همچنین اعتبار محتوا از مسائل مهم مورد بحث است اینکه شما محتوای برنامه ویدئویی خود را در کدام رسانه پخش کنید که تا تا هم سریع در دسترس مخاطبان قرار گیرد و هم از اعتبار برند شما کاسته نشود بسیار حائز اهمیت است.

 


ما قادریم برای شما برنامه های رسانه محور شبیه برنامه های تلویزیونی با رقم پایین تولید کنیم که بستر پخش آن رسانه‌های مجازی و شبکه‌های اجتماعی هستند و کمپین‌هایی روی آن اجرا می‌کنیم که با آمار زیاد دیده شوند.

 

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر برای ساخت برنامه های رسانه محور لطفا با ما تماس بگیرید. 09198506418

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...