درباره ی ما

تیزر سنتر، در زمینه ی ساخت تیزر، فیلم و ویدئوهای تبلیغاتی، تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی و فضای مجازی، ساخت آگهی های بازرگانی و ساخت فیلم های رپرتاژ آگهی و مستند صنعتی، تحت قوانین و مقررات جاری کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید. تیم تخصصی تیزر سنتر، متشکل از متخصصان و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رشته های سینما، گرافیک و انیمیشن می باشد. مدیریت این سایت علیرضا رضیئی فارغ التحصیل سینما می باشد.

 ما در تیزر سنتر به اصولی معتقدیم که گمان می کنیم در دراز مدت ما را نسبت به دیگران برتری خواهد بخشید، ما به کار با عشق فراوان، ما به کار با کیفیت ،ما به کار با تعهد، ما به کار با رضایت خاطر مشتری تعهد داریم

شیوه ی کار تیزر سنتر:

تیزر سنتر به عنوان مرکز ساخت انواع تیزر و فیلم های تبلیغاتی، خدمات خود را به دو شیوه ی: 

 1. فروش تیزرهای تبلیغاتی آماده (جایگذاری اطلاعات سفارش دهنده با اطلاعات موجود در تیزر)  و
 2. ساخت تیزرهای تبلیغاتی اورجینال ، 

از طریق سفارش گیری آنلاین، به انجام می رساند. 

 

فرآیند ثبت سفارش و دریافت تیزرهای تبلیغاتی در تیزر سنتر به شکل ذیل می باشد:

 1. کاربر از سایت بازدید نموده و پس از مشاهده ی تیزرهای سایت (شامل عکس، توضیحات، ویدئو و ...) تیزر مورد نظر خود را انتخاب و نسبت به ثبت سفارش اقدام می نماید.
 2. کاربر تعهد می نماید همه ی اطلاعات مورد نیاز تیزر و فایل های لازم (اعم از لوگو، عکس و ...) را هنگام ثبت سفارش ارسال و یا از طریق ایمیل سریعا به تیزر سنتر ارسال نماید. در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی بابت تاخیر و ... بر عهده ی تیزر سنتر نمی باشد.
 3. پس از ثبت سفارش در اولین فرصت با کاربر تماس گرفته می شود و پس از کنترل اطلاعات و فایل های ارسالی، پروسه ی ساخت تیزر شروع می شود.
 4. فایل خروجی تیزر، با پسوند MP4 و بنا بر درخواست سفارش دهنده ی محترم، در یکی از دو فرمت SD  و HD تهیه شده و با توجه به انتخاب کاربر از طریق رایت بر روی حامل DVD یا از طریق ایمیل برای کاربر ارسال می گردد.
 5. تیزرهای ارسالی به صدا و سیما، با استانداردهای پخش تلویزیون و با فرمت Avi تهیه و روی حامل DVD برای سفارش دهنده ی محترم ارسال می گردد. 
 6. در صورت انتخاب ارسال از طریق پست (رایت فایل خروجی تیزر روی DVD) هزینه ی پست پیشتاز از کاربر هنگام ثبت سفارش دریافت می گردد. در غیر اینصورت فقط امکان ارسال از طریق ایمیل میسر می باشد.
 7. در مورد تیزرهای آماده درخواست هیچ گونه تغییر و اصلاحی پذیرفته نمی شود. و در صورت قبول از طرف سایت ، هزینه جداگانه محاسبه می گردد. از این رو کاربران محترم در درج اطلاعات ورودی نهایت دقت را مبذول نمایند.
 8. هزینه ی کلیه ی تیزرهای تبلیغاتی بدون هزینه ی گوینده (نریتور) می باشد.
 9. در صورتی که برای تیزرهای تبلیغاتی نیاز به گوینده (نریتور) داشته باشید هزینه ی نریتور به عنوان آیتمی جدا (در تیزرهایی که این امکان وجود دارد) در نظر گرفته شده است که با انتخاب نوع گوینده، هزینه های گوینده و نریشن به هزینه ی نهایی تیزر اضافه می گردد. 
 • ​ساخت تیزرهای تبلیغاتی اورجینال (مطابق با اهداف تبلیغاتی شما)

پروسه ی ساخت تیزرهای اورجینال متفاوت از روش فعلی است، و فراخور نوع سفارش، قرارداد منعقد می گردد. با این وجود، ثبت سفارش تیزرهای اورجینال از طریق سایت، بدون پرداخت هیچ گونه وجهی بلامانع است. 

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...