پخش رایگان تیزر تبلیغاتی از شبکه های مختلف صدا و سیما

آگهی رایگان تلویزیونی

طرح رایگان صدا و سیما، برای کسب و کارهای ایرانی در سال 1400 هم تمدید شد (با شرایط مشابه سال 99) کلیک نمایید.

 

پخش رایگان تیزرهای تبلیغاتی از شبکه های مختلف صدا و سیما

طرح حمایت از کار و خدمات ایرانی

 

همانطور که می دانیم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در سال 1396 در خصوص حمایت از تولید و اشتغال ایرانی، اقدام به پخش آگهی تلویزیونی رایگان (تیزر تبلیغاتی رایگان) برای تولیدکنندگان، شرکت ها و کسب و کارهای ایرانی نموده است. بنابراین کلیه ی شرکت های ایرانی که در کلیه ی زمینه های تولیدی یا خدماتی داخلی فعالیت می کنند و حداقل ده نفر کارمند بیمه شده در پایان سال 95 (مطابق با آخرین لیست بیمه سال 95) داشته باشند می توانند حداقل از 900 ثانیه پخش آگهی به صورت صد در صد رایگان در شبکه های مخلتف صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران بهره مند شوند. و در صورتی که تعداد نیروی انسانی این شرکت ها مطابق با جدول پیوست تا 1000 نفر باشد می توانند تا 9000 ( نه هزار ثانیه) از امکان پخش رایگان آگهی های بازرگانی برخوردار شوند.

از این رو مجموعه ی تیزر سنتر با بهره گیری از متخصصان و هنرمندان مجرب و حرفه ای آماده ی ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی موشن گرافیک (گرافیک متحرک)، انیمیشن دو بعدی و سه بعدی و همچنین تیزرهای تبلیغاتی با تکنیک رئال، در راستای کمک به تولید کنندگان و شرکت های ایرانی به منظور بهره گیری از این فرصت بی نظیر می باشد. کلیه ی تیزرهای این مجموعه مطابق با قوانین صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و با کیفیت Full HD ساخته می شوند و در صداگذاری نیز از بهترین گویندگان، صداپیشه ها و دوبلورهای حرفه ای استفاده می شود. همچنین در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه تیزرهای تبلیغاتی شما ساخته می شوند.  

تبلیغات ارزان تلویزیونی - حضور در برنامه های مشارکتی

برای مشاوره ی بیشتر درباره ی قوانین پخش تیزر و همچنین سفارش ساخت تیزر می توانید با شماره تلفن 6418-850-0919  و یا تلفن های تیزر سنتر تماس حاصل نمایید.

 

طرح حمایت از کار و خدمات ایرانی

 مدارک لازم جهت ارسال:

۱- روزنامه رسمی

۲- اساس نامه شرکت

۳- ثبت نام تجاری (برگه ی ثبت برند)

۴- پروانه بهره برداری

۵- تعداد کارکنان تایید شده توسط تامین اجتماعی (لیست بیمه ی سه ماه آخر سال 96)

 

جهت استفاده از تسهیلات پخش صد در صد رایگان تیزرهای تبلیغاتی از شبکه های مخلتف صدا و سیما برای سال 1398 روی لینک زیر کلیک نمایید

تکمیل فرم طرح رایگان صدا و سیما - طرح حمایت از کار و خدمات ایرانی

 

برای مشاهده ی شرایط طرح جدید پخش رایگان تیزرهای تبلیغاتی از شبکه های مختلف صدا و سیما در سال 1399 کلیک نمایید

 

 

 

طرح حمایت از کار و خدمات ایرانی - تیزر سنتر

 

 

 

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...