حفظ حریم شخصی

شرایط حفظ حریم شخصی کاربران:

تیزر سنتر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

تیزر سنتر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه داده و در واقع با استفاده از سایت تیزر سنتر، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

تیزر سنتر خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات تیزر سنتر، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تیزر سنتر جزئی از اموال تیزر سنتر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار تیزر سنتر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای تیزر سنتر محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط تیزر سنتر  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار تیزر سنتر است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست تیزرها، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت تیزر سنتر و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای تیزر سنتر محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات تیزر سنتر، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی  www.tizercenter.com  و www.tasercenter.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت تیزر سنتر هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.tizercenter.com  و www.tasercenter.com  و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و یا شبکه های اجتماعی موبایل و غیره، به عنوان درگاه رسمی دریافت سفارش و وجه ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند. فقط تنها پل ارتباطی تیزر سنتر در فضای مجازی از طریق شماره همراه 09198506418 و از طریق تلگرام می باشد. که بیشتر جنبه ارتباطی و اطلاع رسانی دارد.  

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...