ثبت اطلاعات بازیگران تیزرهای تبلیغاتی

  • ثبت اطلاعات بازیگران تیزرهای تبلیغاتی

تیزر سنتر از بازیگران تیزرهای تبلیغاتی ثبت نام می نماید.

بازیگران محترم تیزرهای تبلیغاتی که تمایل به همکاری با مجموعه ی تیزر سنتر را دارند، از طریق کامل نمودن فرم زیر می توانند اطلاعات شان را در بانک اطلاعاتی بازیگران تیزرهای تبلیغاتی این مجموعه ثبت نمایند بدیهی است در صورت انتخاب شدن برای پروژه های کاری و یا تست با شما تماس گرفته خواهد شد. 

 

  • ثبت نام کودکان علاقمند به بازی در تیزرهای تبلیغاتی و فیلم های تبلیغاتی

پدران و مادران عزیزی که علاقمندند کودکان دلبندشان در تیزرهای تبلیغاتی بازی کنند نیز می توانند فرم زیر را برای کودکان خود تکمیل نمایند. لازم است اطلاعات کودکان یا نوزادانی که متقاضی بازی در تیزرهای تبلیغاتی هستند در فرم زیر وارد شود. بدیهی است اطلاعات فرزندان شما در بانک اطلاعاتی بازیگران تیزرهای تبلیغاتی این مجموعه ثبت می گردد و در صورت انتخاب شدن برای پروژه های کاری و یا نیاز به تست با شما تماس گرفته خواهد شد. 

لطفا اطلاعات خود را تنها از طریق فرم زیر برای ما ارسال بفرمایید و از تماس گرفتن یا ارسال اطلاعات به روش های دیگر خودداری فرمایید.

با تشکر

لطفا روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

  فرم ثبت نام بازیگران تیزرهای تبلیغاتی - لطفا کلیک نمایید.     

 

 

بانک بازیگران و علاقمندان بازی در تیزرهای تبلیغاتی

کلیه ی شرکت های تبلیغاتی، تهیه کنندگان، مدیران تولید و سازندگان تیزرهای تبلیغاتی به منظور استفاده از بانک جامع بازیگران و علاقمندان بازی در تیزرهای تبلیغاتی می توانند جهت دریافت اطلاعات افراد با شماره های تیزر سنتر تماس حاصل نمایند.

 

 

 

 


Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...