مزایای خرید تیزرهای تبلیغاتی از تیزر سنتر

مزایای خرید تیزرهای تبلیغاتی از تیزر سنتر

حتما شما نیز تا کنون به مزیت های بی شمار آنلاین ویدئو مارکتینگ پی برده اید و تمایل دارید هرچه بیشتر از ویدئو های آنلاین برای معرفی برندها، خدمات و یا محصولات تان استفاده نمایید. اما مساله اینجاست که دسترسی راحتی به سازندگان تیزر ندارید، این پروسه معمولا زمان بر است، و با هزینه های زیادی همراه است !

تیزر سنتر این مشکل را حل کرده است.

تیزر سنتر با ساخت و فراهم آوردن گنجینه ی عظیمی از تیزرهای آماده (تیزرهای از پیش آماده شده)، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا ابتدا تیزر تبلیغاتی مورد نظر خود را مشاهده کنید و در صورتی که با اهداف بازاریابی شما همخوانی دارد آن را انتخاب نمایید. سپس در کوتاه ترین زمان ممکن متخصصین تیزر سنتر، تیزر خریداری شده ی شما را، مطابق با اطلاعات و نیازهای شما بازسای کرده و حداقل یک روز و حداکثر یک هفته ی کاری در اختیار شما قرار می دهند. صرفه جویی در وقت و دستیابی هرچه سریعتر به ابزار کارآمدی که می توانند هرچه سریعتر شما را به اهداف مارکتینگ تان نزدیک کنند از برترین ویژگی های تیزر سنتر است. 

لازم به ذکر است اغلب تیزرها به صورت پیش فرض، دارای موسیقی مناسب و کپشن (Caption) بوده و فاقد نریشن (گفتار متن) می باشند اما در صورت درخواست شما امکان افزودن نریشن به آنها وجود دارد و صدای یک گوینده ی حرفه ای نیز می تواند تیزر تبلیغاتی شما را همراهی کند. گویندگان محترمی که با مجموعه ی تیزر سنتر همکاری می کنند، اغلب از گویندگان رسمی و حرفه ای رادیو و تلویزیون بوده و شما نیز صدای آنها را روی بسیاری از تیزرهای تبلیغاتی شنیده اید.

 

مزایای خرید تیزرهای تبلیغاتی از تیزر سنتر

1. پیش نمایش تیزر ( شما می توانید قبل از خرید تیزر، دمو و پیش نمایش آن را ملاحظه نموده و سپس نسبت به سفارش تیزر اقدام نمایید.)

2. صرفه جویی در زمان (تیزرهای سفارشی شما در کمترین زمان ممکن، در اختیار شما قرار می گیرد.)

3. صرفه جویی در هزینه های تبلیغاتی

برای خرید تیزر های آماده به سایت تیزر مارکت به نشانی : https://teasermarket.com مراجعه کنید.

 

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...